Super Bowl 2022: Chargers' Justin Herbert, Rams-Bengals unvan maçından önce 'korkutucu' SoFi Stadyumu'nu övdü

Super Bowl 2022: Chargers' Justin Herbert, Rams-Bengals unvan maçından önce 'korkutucu' SoFi Stadyumu'nu övdü

Herbert, SoFi Stadı'nda 17 maç oynadı

Los Angeles Chargers oyun kurucusu Justin Herbert , Super Bowl LVI için SoFi Stadyumu'nu dolduran hayranların bu hafta sonu son teknoloji ürünü mekana girdiklerinde neler bekleyebileceklerine dair bir ipucuna sahip.

Fox News Digital ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Herbert, stadyumun devasa boyutunu övdü ve içeri ilk girdiklerinde bunun biraz "korkutucu" olabileceği konusunda uyardı.

"SoFi Stadyumu inanılmaz bir stadyum. Dürüst olmak gerekirse, ne kadar büyük olduğu için oraya ilk girdiğinizde biraz korkutucu olabilir" dedi. "Bence en güzel yanlarından biri teknik olarak açık havada olması. Çatısı olmasına rağmen yanları açık. Dışarıda palmiye ağaçları görebiliyorsunuz. California'da olduğunuzu biliyorsunuz. Hava çok güzel. her zaman güzel. Orada oynayacak kadar şanslıyız."

Herbert, Chargers ile son iki sezondur SoFi Stadyumu'nda oynuyor. Çevrenin geçmişte yaşadıklarından çok farklı olduğunu söyledi.

"Bence SoFi'de oynamak her zaman güzel çünkü taraftarlarımızın bize çok fazla destek vermelerini sağladık ve onları oraya getirdiğimizi biliyoruz ve bence bu, oynamayı sevdiğiniz ev ortamlarından sadece biri. Sahayı gerçekten seviyoruz. Orada. Hava her zaman güzeldir. Karda, yağmurda veya rüzgarlı olma konusunda endişelenmenize gerek yok. Orada oynamak güzel. Orada oynamaktan her zaman gerçekten rahat olduğumuzu hissediyoruz" dedi.

Herbert, kısa kariyeri boyunca SoFi Stadyumu'nda 17 maçta forma giydi. He Pro Bowler'ın evinde 4.891 pas sahası ve 34 touchdown pasosu var.

Los Angeles bölgesi yaklaşık 30 yıldır ilk kez bir Super Bowl'a ev sahipliği yapıyor. Sonuncusu 1993'te Pasadena'daki Rose Bowl'da.

Herbert Fox News Digital'e, LA topluluğu için Super Bowl gibi büyük bir oyunun şehre gelmesi harika olduğunu söyledi.

justin-herbert2.jpg

"Katılıyorum. Bence bu Los Angeles topluluğu özellikle bulunduğumuz yerde harika oldular. Bize çok destek verdiler" dedi. "Hak ettikleri takdiri görmelerine sevindim. Burada, özellikle de Super Bowl'da bir futbol maçı olması, bence şehrin gerçekten peşinden gitmesi için harika bir fırsat."

Herbert, sadece "iyi bir oyun" umduğunu ve Los Angeles Rams ya da Cincinnati Bengals için çekmesi gerekmediğini söyledi .

Yeni ortaklık

Saha dışında, Herbert yeni bir takıma katıldı.

2020 AP Ofansif Yılın Çaylağı, saçının bakımına yardımcı olmak için Dr. Squatch ile iş birliği yaptı. "Yüksek performanslı ürünlerin" rutininde bir fark yarattığını söyledi.

Şirketi ilk kez Star Wars ve Halo ile yaptıkları kampanyalar aracılığıyla duyduğunu da sözlerine ekledi.

"Bunu sınırlı sayıdaki bazı indirimlerinden öğrendim. Sanırım bir Star Wars olanı vardı, Halo, sanırım bir Batman'i de vardı. Star Wars olanı gördüm ve hakkında pek bir şey bilmiyordum. ürün. Bunu duymak ve bunu yaşamak, bunun gerçekten harika olduğunu düşündüm."