Temel Karamollaoğlu'ndan korkutan gelişme! Hastaneye kaldırıldı..

Temel Karamollaoğlu'ndan korkutan gelişme! Hastaneye kaldırıldı..

Saadet Partisi Genel Bаşkаnı Temel Karamollaoğlu, geçtiğimiz günlerde koronаvirüse yаkаlаndığını duyurmuştu. Evindе izolе olan Kаrаmollаoğlu hakkında SP Sözcüsü Birol Aydın'dаn açıklama geldi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalandığını duyurmuştu. Parti Sözcüsü Birol Aydın'dan da açıklama geldi. Aydın, Karamollaoğlu'nun tedbir amaçlı hastaneye yatırıldığını duyurdu.

Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu, 4 Ocak'ta yaptırdığı koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu. Evinde izole olan Karamollaoğlu'nun sağlık durumu hakkında yeni bir gelişme yaşandı.

TEMEL KARAMOLLAOĞLU TEDAVİ ALTINA ALINDI

SP Sözcüsü Birol Aydın, "Genel Başkanımız Sn. Temel Karamollaoğlu’nun bugün kontrol amaçlı gittiği Ankara Şehir Hastanesine, doktorlarının tavsiyesi üzerine tedbir ve tedavi amacıyla yatışı gerçekleştirilmiştir. Tedavisine bir süre burada devam edecek olan Genel Başkanımızın sağlık durumu iyidir" açıklamasında bulundu.

screenshot-56.png

TEMEL KARAMOLLAOĞLU NE DEMİŞTİ?

Temel Karamollaoğlu 4 Ocak'ta, "Bugün yaptırdığım Covid testim pozitif çıktı. Hamdolsun kendimi iyi hissediyorum. Karantina sürecini evimde geçireceğim. Geçmiş olsun dileklerini ileten herkese teşekkür ediyorum" demişti

screenshot-57.png