Yasak Elma 130. Bölümde Neler Yaşandı? 131. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Yasak Elma 130. Bölümde Neler Yaşandı? 131. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Yasak elma dizisi 130 bölümü ile oldukça fazla ilgi gördü. Kumru’nun hamileliği ile damga vurulan dizide bu hafta neler yaşandı? 131. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

Yasak Elma 130. Bölümde Neler Yaşandı?

Yasak elma dizisi 130. Bölümü ile yine seyircilerini ekrana kilitledi. 130. Bölümde yaşanan birçok olay yok artık dedirtip büyük oranda şaşırttı. Dizide Ender karakterini canlandıran Şevval Sam Çağatay’a bir teklifte bulundu. Bulunduğu teklif karşısında Çağatay oldukça şaşırdı ve şaşkın şekilde bir an cevap veremedi. Her ne kadar teklifi makul bulsa bile şu an kimseyle anlaşma yapacak durumda olmadığından reddeder. Bu durumlara ek olarak herkes için kilit isim haline gelen Sami’nin oğlu Ekin için herkes farklı bir yöntem kullanarak onu yönetmeye çalışır.

129. Bölümde evlenmiş olan Doğan ve Yıldız için Doğan’ın kızı olan Kumru bir tür planlar yaparak onları ayırmaya çalışır. Ancak durum her ne kadar böyle olsa bile Yıldız ve Doğan’ın yakınlaşmasına engel olamaz. Kumru’nun babası Doğan kızına oldukça düşkün bir babadır. Hatta öyle ki onun hata yapmasına dayanamayan bir baba karakteridir. Kızının yaptığı en büyük hata ise Çağatay ile evliyken ilişki yaşayıp boşandığı zamanda Çağatay ile evlenmesidir. Ancak Doğan çok farklı taktikler kullanarak Çağatay’ı yıldırmak adına büyük adımlar atmıştır. Dizinin yayınlanan son bölümünde yine Yıldız karakteri oldukça dazla ilgi görerek seyircilerden tam not aldı. Yaptığı son hamle ile olay olan Yıldız ilerleyen süreçlerde ne yapacak ne gibi adımlar atacak oldukça merak ediliyor.

131. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

130. Bölüme Kumru’nun hamileliği damga vurarak Çağatay ve Doğan’ı bir çıkmaza sokar. Diğer yandan ise Yıldız ve Doğan arasında ki bağlar git gide daha sıkı bir hal almaya devam etmektedir. 131. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak 130. Bölümde yaşanan olay üzerine olay sahneleri yeni bölümde oluşacak tahminleri beraberinde getirdi.

Çağatay ve Ender her ne kadar birlikte çalışmasa bile ilerleyen süreçlerde özellikle Hasan Ali beyin oğlunun diziye katılması ile Doğan’a karşı planlar kurulacağı tahmin ediliyor. Öte yandan her geçen gün daha çok yakınlaşan Doğan ve Yıldız içinde ilerleyen bölümlerde ayrılığın olup olmayacağı oldukça merak ediliyor.