Yeni nesil Ford Focus 105 bin lira: Ziraat Bankası satıyor!

Yeni nesil Ford Focus 105 bin lira: Ziraat Bankası satıyor!

Ziraat Bankası araç satışları devam ediyor. Son olarak eklenen 2011 model Ford Focus ilanı ise oldukça dikkat çekti. İşte tüm detaylar…

Ziraat Bankası da dahil olmak üzere onlarca farklı banka araç satışlarına devam ediyor. Bilindiği üzere günümüzde kredi çekerken teminat gösterilmesi gerekiyor. Bu teminatlar genellikle gayrimenkul veya taşıt oluyor.

Banka, kredi sahibinin düzenli taksit ödemesini gerçekleşmediği ve anlaşmalarına sadık kalmadığı durumlarda teminata el koyarak, satışa çıkartabiliyor. Bundan kaynaklı olarak bankalar araç ve gayrimenkul satışları yapıyor. İşte tüm detaylar…

2011 Model Ford Focus

Ziraat Bankası taşıt ilanlarına bakıldığında oldukça uygun fiyatlı araçlar dikkat çekiyor. Banka, ikinci el araç piyasalarına nazaran çok daha uygun fiyatları sunuyor. İşte tüm detaylar…

402-g.jpeg

Ziraat Bankası’nın satışa sunduğu aracın markası Ford Focus.

402-f.jpeg

2011 yılında üretilen aracın model detayı ise şu şekilde, 1.6 TDCI STYLE 115.

402-c.jpeg

Aracın yakıt ürü ise dizel olarak kayıtlara geçmiş. Şanzımana bakıldığında ise Manuel olması önemli avantajlarından birisi.

402-d.jpeg​​​​​​​

Aracın kilometresi ise 304000. Motor hacmi ise 1301 – 1600 c olarak geçerken motor gücü 101 – 125 Hp.

402-n.jpeg

Siyah renkte olan aracın çekme belgeli olduğunu da hatırlatmakta fayda var.

402-i.jpeg​​​​​​​

Banka Ford Focus 2011 modelli aracın satış fiyatını 105 bin lira olarak belirlemiş durumda.

402-p.jpeg

Hali hazırda açık arttırmada satışta olan araç, minimum 500 lira artış yapılabiliyor.

402-i.jpeg​​​​​​​

Araç ile ilgili daha fazla bilgi almak ve detayları öğrenmek için şu adrese ‘’ https://e-aracsatis.ziraatbank.com.tr/carInfo.intengo?carId=402&cid=9819678 ‘’ gidebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Araba Satın Alma

Son dönemlerde Türkiye’de artan araç fiyatları oldukça dikkat çekiyor. Araba almak isteyen birçok kişi ikinci ellere yönelmiş durumda. Fakat ikinci el araç fiyatlarının, sıfır araç fiyatlarından pek bir farkı yok. Bundan kaynaklı olarak da bankaların sunduğu arabalara göz atılıyor.

Ziraat Bankası da dahil olmak üzere diğer birçok kamu / özel bankalar araç satışını gerçekleştiriyor. Bankalar araç satışlarında oldukça uygun fiyatlar belirlediğini söylemekte fayda var. Sizlerde doğrudan bankaların ilanlarına göz atarak uygun fiyatlı araba satın alabilirsiniz.