Ziraat Bankası 500 bin liralık evi 175 bine satıyor

Ziraat Bankası 500 bin liralık evi 175 bine satıyor

Ziraat Bankası gayrimenkul ilanları dikkat çekmeye devam ediyor. Banka, son olarak yayınlandığı ilanla tüm dikkatleri üzerine çekti.

Türkiye’nin en büyük ve en köklü bankası olan Ziraat Bankası gayrimenkul ilanlarını paylaşmaya devam ediyor. Banka, piyasaya göre eşsiz indirimler sağlayarak oldukça uygun fiyatlı olarak satışa sunuyor. İşte Ziraat Bankası tarafından yeni satışa sunulan ev.

2 + 1 Ev 175 Bin Lira!

Ziraat Bankası tarafından satılan ev, birçok kişinin dikkatini çekti. Banka son derece uygun fiyatlı olarak ev satıyor. Bundan kaynaklı olarak da yurttaşlar büyük ilgi gösteriyor. Evin maliyeti ve değeri ise oldukça uygun. İşte ev hakkında tüm detaylar.

28066-c.jpeg

Apartman dairesinde bulunan ev 2 odaya 1 salona sahip. Ortalama olarak 68 metrekareye sahip olan ev, aileler için küçük olabilir.

28066-e.jpeg

Evin içerisinde hali hazırda oturan işgalciler bulunmakta. Isınma tipine bakıldığında ise kombili olarak görülmekte.

28066-b.jpeg

Evin en önemli avantajı ise genç olması. 2012 yılında inşa edilen ev 9 yaşında.

Hali hazırda Ziraat Bankası gayrimenkul ilanları arasında açık arttırmaya sunulan evin satış fiyatı 175 bin lira. Evi satın almak isteyen kişiler 10.500 TL teminat vermek zorunda.

28066-h.jpeg

Açık arttırma kurallarına göre de minimum 1.000 TL ile katılım sağlanmakta.

Ev hakkında daha fazla bilgiye göz atmak ve detayları öğrenmek için bankanın gayrimenkul ilanlarına göz atabilirsiniz.

Bankalardan Uygun Fiyatlı Ev Satın Almak

Son dönemlerde artan emlak fiyatları herkesin cebini yakmaya devam ediyor. Milyonlarca kişi en uygun fiyatlı evleri arıyor. Bu noktada bankalardan ev satın almanın çeşitli avantajları bulunuyor. Örnek vermek gerekirse piyasada 500 bin liralık ev, bankalar tarafından 250 bin, 300 bin arasında satılıyor.

Bankalarda farklı olan diğer bir nokta ise emlakçılar gibi net bir fiyata sahip olmayıp açık arttırmaya sunulmasıdır. Açık arttırmaya sunulan evler, bu şekilde satılıyor. Evi satın almak isteyen kişiler açık arttırmayla teklif veriyor ve evi öyle satın alıyor. Yukarıdaki ev hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için bu adrese ‘’ https://e-satis.ziraatbank.com.tr/gm-details.intengo?gayrimenkulId=28066&cid=1436439#41904 ‘’ gidebilirsiniz.