Ziraat Bankası’ndan 3+1 ev 69 bin liraya satılıyor!

Ziraat Bankası’ndan 3+1 ev 69 bin liraya satılıyor!

Ziraat Bankası Gayrimenkul satış ilanlarına bakıldığında geniş özelliklerde ve geniş fiyat seçenekleriyle birçok taşınmaz bulunuyor. Bu ilan ise ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürecek cinsten.

Bilindiği gibi bankalar, kredi başvuruları sırasında başvuru sahibinde teminat istemektedir. Bu teminat, olası bir kredi taksiti ödenmemesi durumunda bankanın giderinin karşılanmasıdır. Söz konusu teminatlar araç ve gayrimenkul olabilmektedir.

Kredi sahibi, kredi taksitlerini düzensiz veya hiç ödemiyorsa banka teminat gösterilen gayrimenkula el koyabilmektedir. Banka bu sayede giderlerini bu şekilde karşılayacaktır. Ziraat Bankası tarafından da satışa sunulan gayrimenkuller, bu şekilde. Sizlerde aşağıda bulunan ilanın detaylarına göz atabilir, uygun fiyatlı bir ev sahibi olabilirsiniz.

Açık Arttırma 69 Bin Lira!

Ziraat Bankası Gayrimenkul ilanlarından birisi de 3+1 evin 69 bin lirayla açık arttırmaya koyulması.

22844-a.jpeg

Bu evin özelliklerine bakıldığında ise karşımıza şu detaylar çıkıyor. Apartman dairesi olan bu ev, Ankara Beypazar’ında bulunmakta.

22844-c.jpeg

3 oda 1 salona sahip olan evin ısınma tipi ise kombi. Şu anda kullanımı boş olan eve kredi çekip de satın alınabilir. 102 metrekare olduğunu ve binanın 31 yaşında olduğunu hatırlatmakta fayda var.

22844-d.jpeg​​​​​​​

Evin dezavantajlarından birisi de bodrum katında olması. Evin teminat bedeli 4.095 lira olurken, 69 bin lirayla açık arttırmaya sunuldu.

Ziraat Bankası Uygun Ev Satın Al!

Ziraat Bankası ve diğer birçok banka, kredi teminatlarıyla gayrimenkul ve araç satışı yapmaktadır. Banka, kredi sahibinin gerekli sorumluklarını yerini getirmemesi halinde bankalar bu teminatlara el koyarak satışa sunmaktadır. Sizlerde kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda evi satın alabilirsiniz. Söz konusu ilanın detaylarına ve başka ilanlara da şu ‘’https://e-satis.ziraatbank.com.tr/gm-details.intengo?gayrimenkulId=22844&cid=5773580 ‘’ adres üzerinden göz atabilirsiniz.