Ziraat Bankası’ndan Günlük 5 TL Taksitli Kredi!

Ziraat Bankası’ndan Günlük 5 TL Taksitli Kredi!

Türkiye’de son dönemde hayat pahalılığının giderek artmasından dolayı insanların nakit paraya olan ihtiyacı artıyor. Bu noktada Ziraat Bankası, uygun faiz oranları ile sunduğu kredileri ile vatandaşlara destek oluyor.

Tüm ihtiyaçlarda kullanılabilecek kredi paketleri Ziraat Bankası’nda. Banka vatandaşların artan nakit ihtiyaçlarının karşılanması için uygun faiz oranları üzerinden kredi desteği sunmaya devam ediyor. Pandemi döneminin ekonomi üzerindeki olumsuz etkilerinin devam ettiği şu günlerde, kredi destekleri pek çok kişi için can suyu değerinde oluyor. Ziraat Bankası’nın sunmuş olduğu İhtiyaç Kredisi hakkındaki detaylar şu şekilde…

hgvjb.jpg

36 Ay Vadeli Kredi

Ziraat Bankası’nın sunmuş olduğu kredinin faiz oranı yüzde 1.59 olarak açıklandı, vade süresi ise 36 ay. Sunulan kredinin üst limiti 50.000 TL’dir, bu limit üzerindeki kredilerde vade süresi 24 aydır.

Kredi geri ödemeleri müşteri tarafından seçilecek plana göre gerçekleştirilebilmektedir. Müşteri bütçesine ve ödeme performansına en uygun planı seçebilmektedir. Bunun yanı sıra banka tarafından kredi kullanımlarında Hayat Sigortası ürünü de sunulmaktadır.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Bankanın tüm ihtiyaçlara yönelik sunmuş olduğu krediye birçok yoldan başvuru yapılabilmektedir.

İlk olarak Ziraat Bankası Şubeleri üzerinden fiziksel olarak işlemler gerçekleştirilebiliyor. Bankanın resmi internet şubesi ve mobil bankacılık uygulaması da başvuru için kullanılabilmektedir.

Kredi başvuruları için internet şubesi, ATM’ler ve son olarak çağrı merkezleri de kullanılabiliyor.

Gerekli Belgeler Neler?

Bireysel ihtiyaç kredisi kullanımlarında Ziraat Bankası tarafından talep edilen birtakım belgeler bulunmaktadır. Başvuru öncesinde bu belgelerin temin edilmesi zaman kazandıracaktır.

  • Başvuru Formu,
  • Nüfus Cüzdanı,
  • Gelir Belgesi,
  • Şubenin talep edeceği diğer belgeler,

Geri Ödeme Planı

Ziraat Bankası’ndan 36 ay vade süresi ile 4.000 TL kredi kullanılması durumunda aylık faiz oranı yüzde 1.59 olacaktır, kredinin aylık taksit tutarı 154,62 TL, vade sonunda geri ödenecek toplam tutar ise 5.566,40 TL olacaktır. Kredinin günlük taksit tutarı ise 5 TL olacaktır.

ekran-alintisi.png