Ziraat Bankası’ndan merkezi konumda geniş daire 211 bin lira

Ziraat Bankası’ndan merkezi konumda geniş daire 211 bin lira

Ziraat Bankası gayrimenkul ilanları dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Türkiye’nin en büyük kamu bankası olan Ziraat Bankası eşsiz ilanlarla, ihtiyaç sahiplerine fırsat sağlıyor. Gelen son bilgileri ve detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Son dönemlerde ev fiyatları beklenmedik bir yükseliş içerisinde. Uygun fiyatlı ev satın almak isteyen yurttaşlar ise çaresiz olarak ne yapacağını bilmiyor. Ancak başta Ziraat Bankası olmak üzere birçok kamu / özel bankalar ellerinde bulunan evleri, uygun fiyatlara satıyor.

Bankaların evleri uygun fiyata satmasının en büyük esprisi ise açık arttırma usulüyle satılıyor olması. Banka tarafından belirlenen açık arttırma başlangıç fiyatı üzerine teklifler veriliyor. En yüksek teklifi veren kişiyse evi doğrudan satın alıyor.

143 Metrekare Daire 211 bin lira

Ziraat Bankası gayrimenkul ilanları arasında bulunan geniş daire birçok noktadan avantaj sağlıyor. Banka tarafından paylaşılan bilgileri ve detayları sizlerle aktarıyoruz

Apartmanda bulunan dairenin 3 odası, 1 salonu, 1 banyosu ve 1 balkonu bulunuyor. Evin ortalama olarak 143 metrekare olması geniş aileler için eşsiz bir fırsat oluşturuyor.

27028-a.jpeg

Krediye de uygun olan daire, kredi çekilerek de satın alınabilir. Ayrıca evde hali hazırda kiracının bulunduğunu söylemekte fayda var.

27028-b.jpeg​​​​​​​

Isınma tipi olarak kombi olan ev, 2003 yılında inşa edilmiş. Yani 21 yaşında bir ev. Daire, apartmanında 4. katında bulunuyor.

27028-c.jpeg​​​​​​​

Hali hazırda Ziraat Bankası gayrimenkul ilanları arasında açık arttırmayla satılan dairenin başlangıç bedeli 211 bin lira olarak belirlenmiş. Banka açık arttırmaya dahil olacak kişilerden 12.690 TL teminat bedeli talep ediyor. Açık arttırmada minimum artış ücretinin de 1.000 TL olduğunu söylemekte fayda var.27028-d.jpeg​​​​​​​

Paylaşılan daireyle ilgili olarak daha fazla bilgi almak ve açık arttırmaya katılmak için bu adrese ‘’https://e-satis.ziraatbank.com.tr/gm-details.intengo?gayrimenkulId=27028&cid=12848403 ‘’ gidebilirsiniz.