Alişan’ın Kardeşinden Kötü Haber!

Alişan’ın Kardeşinden Kötü Haber!

Haftalardır sağlık sorunu yaşayan ve hastanede yaşama tutunmaya çalışan şarkıcı – oyuncu Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın durumuna dair haber geldi.

Alişan'ın eşi Buse Varol sık sık Tektaş’ın durumu ile ilgili paylaşım yaparak bilgi verirken, son verdiği bilgi ise yürekleri sızlattı.

60ec2c2886b244318cb72e7f.jpg

Günlerdir hastanede yatan Selçuk Tektaş için umutlu bekleyiş sürerken; Alişan ve eşi Buse Varol bir an dahi Tektaş’ı yalnız bırakmıyor. Sürekli hastanede olan ikili Selçuk Tektaş’tan güzel haberler beklerken Buse Varol yeni bir paylaşım yaparak Tektaş’ın durumunu paylaştı. Daha önce açıklama yapan Alişan kardeşi Selçuk Tektaş’ın durumunun ağır olduğunu söylemişti. Buse Varol’un yaptığı paylaşım ise umutla bekleyenleri büyük bir hüzne boğdu.

Buse Varol Sık Sık Paylaşım Yaparak Bilgi Veriyor!

Covid 19 nedeniyle hastaneye kaldırılan ve sonrasında durumunun ağırlaşması ile birlikte yoğun bakıma alınan Selçuk Tektaş için umutlu bekleyiş sürerken; Selçuk Tektaş’ın kardeşi ünlü isim Alişan ve Alişan’ın eşi Buse Varol ise her şeyi bırakarak Tektaş’ın sağlığı için çalışmaya başlamışlardı. Buse Varol Tektaş’ın sağlık durumu ile ilgili sık sık sosyal medyadan paylaşım yaparken, Varol’un yaptığı son paylaşım ise milyonları adeta gözyaşlarına boğdu.

60f6c61b86b24407346ed0bf.jpg

Buse Varol Kurban Bayramı dolayısıyla bir paylaşım yaparken, yaptığı paylaşım görenleri derin bir hüzne sevk etti. Buse Varol yaptığı paylaşımda şu notu düştü; “Allah’ım sen kalbimizden geçeni biliyorsun. Bir sonraki bayramda Selçuğumuz da yanımızda olsun inşallah. Allah her şeyi herkesin gönlüne göre versin” Bu paylaşım görenleri gözyaşlarına boğarken; sürekli bilgi veren Buse Varol’un yaptığı paylaşımlar ise büyük dikkatle takip ediliyor.