Beren Saat Stil Değiştirdi! Hayranları Yorum Yağmuruna Tuttu!

Beren Saat Stil Değiştirdi! Hayranları Yorum Yağmuruna Tuttu!

Ekranları sevilen sanatçılarından birisi olan Beran Saat, bu sefer gündeme yaptığı değişiklik ile geldi. Uzun bir aranın ardından ciddi bir imaj değişikliğine giden güzel oyuncunun, sosyal medyada paylaşımın ardından hayranları sanatçıya binlerce yorum ile cevap verdi. Verilen cevaplar arasında yeni tarzı ile “Bihter Ziyagil olmuşsun” dahi vardı.

Aşk-ı Memnu dizisinde oynadığı Bihter Ziyaligil rolüyle özellikle ülkemizde milyonlarca hayran kazanan güzel oyuncu, son olarak Netflix ekranlarında yayınlanan Atiye isimli dizi de yer almıştır. Bu sefer yaptığı işler ile değil tarzıyla gündem olması dikkat çekti.

Beran Saat’in Yeni İmajı Beğenildi!

Kenan Doğulu ile mutlu bir evliliği olan oyuncu, bir dönem evliliğinde ciddi sorunlar yaşamasına rağmen bu durumu bir şekilde atlatarak 7 yıllık evliliğini korumayı başardı. Öncelikle saç rengini değiştirdiği görüldü. Önünde ki perçem’inde bir kısmını kestirdiği ve saçlarını ilk defa çok uzattığı görüldü.

Bu halini çok beğenen takipçileri ona moral verici ve destekleyici binlerce yorum yapmasıyla sevilen sanatçının ne kadar yakından takip edildiğini gösterdi. Uzun süredir aynı imaja sahip olan güzel oyuncunun, evliliğinde kritik bir dönemi de aşmasının vermiş olduğu moral ile bu değişikliğe gittiği tahmin ediliyor. Kenan Doğulu ile devam eden evliliğinin nasıl bu duruma geldiğini geçtiğimiz günlerde kendisi açıklamıştı.

3354790-7991617b5b8013b1be225d836e1dbb41-640x640.jpg

Kenan Doğulu ile Evliliğinin Kurtarmasını Olgunluğuna Bağladı

İlk tanıştıklarında 27 yaşında olduğunu ve bu dönemde kafasının karışık olduğu söyleyen güzel oyuncu, artık ayaklarını daha sağlam yere basmayı bildiğini açıkladı. Artık eşi Kenan Doğulu’yu daha iyi tanıdığını da söyledi. Ayrılık sürecinin çok zor olduğunu söyleyen oyuncu, ancak bunun yaşanması gerektiğinin de bilincinde olduğunu söyledi.

Bu dönemin ardından birlikte yaşamanın bizi çok beslediğini ve artık eşim ile daha çok mutlu olduklarını aktardı. Eşler bazen birbirlerinin sınırlarını öğrenmekte zorluk yaşayabiliyor. Bu dönem bize bunu gösterdi. Birbirimizi yeniden kazandığımız için mutlu olduğunu ve birlikte yaşamanın büyük bir şans olduğunu da aktardı.