Bir Zamanlar Çukurova 125. Bölüm ile Ekranlara Geliyor!

Bir Zamanlar Çukurova 125. Bölüm ile Ekranlara Geliyor!

ATV ekranlarının sevilen dizilerinden olan Bir Zamanlar Çukurova 125. Bölüm ile Perşembe akşamı ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Birçok oyuncunun değişmesine rağmen, işlediği hikayenin devamını getirebilmesi sayesinde hayran sayısında azalma yaşamayan dizi 125. Bölüm ile kaldığı yerden devam ediyor.

Bir bölgenin tarihini anlatan ve sürekli olarak ilerleme kaydeden dizi de yaşanan ilginç olayların devamında çok ilginç ve dikkat çekici sahneler yaşanıyor. Özellikle Bir Zamanlar Çukurova 124. Bölümde yaşananlar izleyicinin yeni bölümü sabırsızlık içerisinde beklemesine neden oldu. Perşembe akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden birisi olan dizi bu akşam aynı saatinde izleyicileri ile yeni bölümle birlikte buluşacak.

Bir Zamanlar Çukurova Son Bölümde Neler Yaşandı!

Hakan, son bölümde kendisi için kurulan kumpas ile mücadele ediyordu. Ancak bu durumdan sağ kurtulmayı bir şekilde başarıyor. Ama bu seferde Züleyha ile yüzleşmek zorunda kalıyor. İçine şüphe düşen Züleyha, Hakan ile arasına mesafe koymaya karar veriyor. Bu durumda Hakan, hemen onu öldürmek için kumpas düzenleyen düşmanını aramaya başlıyor.

Bir anda Çukurova’da Abdülkadir’in katıl olduğu haberi yayılmaya başlıyor. Fikret, bir topluluk içerisinde Fekeli’nin katilinin Abdülkadir olduğunu açıklıyor. Bu açıklamanın ardından katil bir anda Çukurova’dan çıkmak için bir arayışa giriyor. Bu itirafa rağmen yine de hapse girmesi için bir kanıta ihtiyaç duyuluyor. Fikret derin araştırmalarının ardından yaşanan büyük sırrı açıklığa kavuşturmayı başarır.

Yeni Bölümde Büyük Sırlar Açıklanıyor!

Bir Zamanlar Çukurova’nın yeni bölümünde birçok sırrın cevap bulması da bekleniyor. Bunun sebebi olarak dikkatli davranılması da isteniyor. Dizi de önemli karakterlerin başında enteresan olaylar gelirken, aynı zamanda bu olayların arkasında kimlerin olduğu da ortaya bir bir çıkmaya devam ediyor.

Bir Zamanlar Çukurova 125. Bölüm Perşembe akşamı ATV ekranlarında seyirci ile buluşacak. Eski bölümde yaşanan hadiselerin cevabı alınırken, farklı konuların sayesinde büyük sırların da çözüleceği bir bölüm olması tahmin ediliyor. Bu bölümün dizinin en kritik ve can alıcı bölümlerinden birisi olacağı izleyiciler tarafından düşünülüyor.