Can Yaman yeni dizisi için öyle bir şey yaptı ki

Can Yaman yeni dizisi için öyle bir şey yaptı ki

Erkenci Kuş dizisiyle adını geniş kitlelere duyuran Can Yaman, yeni dizisine hazırlanıyor. Yaptığı hareketler ve söylemlerle de sürekli olarak magazin gündemine bomba gibi düşüyor. Ünlü oyuncu son olarak da öyle bir şey yaptı ki görenler şaştı kaldı.

Son projesi olan Bay Yanlış dizisinde verim alamayınca başka projelere giden Can Yaman İtalya da projeye başladı. Dolunay dizisinde rol olan Can Yaman büyük ün yer edindi. Hatta dizi için İtalya da yaşamaya başlayan Yaman reklamlarda oynamaya ve dizi anlaşmaları yapmaya devam etti.

Can Yaman Yeni Dizi Çalışmaları

Can Yaman yeni dizisi olan Sandokan için bazı eğitimlerinden geçtiği de gözüküyor. Oyuncu Türk dizileri yerine İtalya’yı seçim yapması için daha farklı odağı da gözüküyor. Yeni dizisi için yakın dövüş teknikleri, kılıç kullanma ve ata binme eğitimleri alıyor. Sandokan dizisi de 2022 yılı ilk aylarından itibaren gösterime gireceği de biliniyor. Büyük bir proje için çalışılan durum resmen gün sayıyor.

Çekimleri Şubat ayında başlanacak dizinin uzun bir eğitim almasıyla birlikte bu durum ekranlara da yansıyacaktır. Bu durumla birlikte sıkı takipçileri tekrardan Can Yamanı dizilerde gözükmesi de mutlu edecektir. Instagram üzerinden de ünlü oyuncu yaptığı ilerlemeyi hayranlarıyla paylaşmayı ihmal etmiyor. İlerleyen zamanlarda dizinin nasıl ilerleyeceğini göreceğiz.