Leyla ile Mecnun’a Bomba Transfer! Mucize Doktor’un Ali’sinden Heyecanlandıran Hareket!

Leyla ile Mecnun’a Bomba Transfer! Mucize Doktor’un Ali’sinden Heyecanlandıran Hareket!

Geride bıraktığımız sezonda final yaparak ekranlara veda eden Mucize Doktor’un yarattığı karakterler büyük ilgi görürken; karakterlere can veren oyuncularla ilgili ses getirecek iddialar yükselmeye başladı.

Mucize Doktor’da Ali Vefa karakterine can veren ve büyük bir hayran kitlesine ulaşan Taner Ölmez büyük bir heyecanla takip edilmeye devam ediyor. Geride kalan sezonda final yaparak yayın hayatını bitiren Mucize Doktor’un oyuncularına ilgi artarak devam ederken; Taner Ölmez için Leyla ile Mecnun’a geçeceği sinyalleri verilmeye başlandı. Hatırlanacağı üzere Mucize Doktor’un son sezonunda Leyla ile Mecnun’un efsane karakteri İsmail Abi’ye can veren Serkan Keskin’de dahil olmuştu.

t25-mucize-doktorun-ali-vefas-664.jpg

Mucize Doktor’a son sezonda katılan ve Muhsin Doktor karakterine can veren Serkan Keskin ile Taner Ölmez arasında muazzam bir arkadaşlık ortamı var. İkili arasındaki dostluktan Barabar adlı müzik grubu da doğmuştu. Dışarıda çok iyi iki dost olan Serkan Keskin ile Taner Ölmez’in tekrar aynı projede buluşma ihtimallerine dair iddialar giderek artmaya başladı. Bu bağlamda Leyla ile Mecnun’un yönetmeni Onur Ünlü’den böylesi bir teklif çıktığı iddiaları ortaya atıldı.

Leyla ile Mecnun Büyük Bir Heyecanla Geri Dönüyor!

Türkiye televizyonlarının gelmiş geçmiş en başarılı projeleri arasında gösterilen ve hala büyük bir kitleye sahip olan Leyla ile Mecnun için 2021 yılı başından itibaren bazı iddialar ortaya atılmaya başlamıştı. Bu iddialarda Leyla ile Mecnun’un geri döneceği konuşulurken; aylarca herhangi bir resmi veya gayri resmi ne bir açıklama ne de bir yorum yapılmadı. Dizinin resmi duyurusundan bir ay öncelere kadar artık iyice iddia seslerinin yükselmesinden sonra dizinin efsane oyuncularından Ahmet Mümtaz Taylan’dan açıklama gelmişti.

leyla-ile-mecnun-erdal-bakkal.jpg

Taylan, yaptığı açıklamada iddiaların doğru olduğunu ve ekibin toparlanmaya çalıştığını söylemişti. Bu açıklama büyük bir heyecana neden olurken; birkaç hafta içerisinde eski dizi ekibi toparlandı ve kadro tamamlandı. Hali hazırda çekimleri devam eden diziye yeni isimlerde katılırken; ilerleyen bölümlerde Taner Ölmez’in de diziye katılacağı iddia edildi. Kulislerde yüksek sesle konuşulan bu iddialara dair bazı ibareler de yok değil…

Taner Ölmez Leyla ile Mecnun Dizisine Yakışan Bir Karakter!

Bilindiği üzere Mucize Doktor’un Ali’si yanı Taner Ölmez; Serkan Keskin ile Barabar adlı müzik grubu kurdular ve bu grupla müzik çalışmalarını yürütüyorlar. İkili arasında görülen bu güzel dostluk birçok Leyla ile Mecnun hayranını Taner Ölmez’in diziye gelmesi isteğine itti. Hatta bazı Leyla ile Mecnun hayranları Taner Ölmez’in kesinlikle Leyla ile Mecnun’a katılması gerektiğini belirterek bu anlamda adımların atılması gerektiğini ifade etmişlerdi.

maxresdefault.jpg

Hali hazırda şu an için boşta duran Taner Ölmez’in yeni bir proje olarak Leyla ile Mecnun’a nasıl bakacağı bilinmezken; böylesi bir iddianın gerçek olup olmayacağı ise ilerleyen günlerde kişilerden gelecek olan açıklamalarla ortaya çıkacak gibi görünüyor.

Editör