Masumlar Apartmanı’nda Flaş Gelişme! Safiye Kovuldu Mu?

Masumlar Apartmanı’nda Flaş Gelişme! Safiye Kovuldu Mu?

Ekranların reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı ile ilgili olarak dikkat çeken gelişmeler yaşanıyor. Dizide Safiye karakterine hayat veren Ezgi Mola’nın dizinin yeni sezonunda olmayacağı iddia ediliyor.

Masumlar Apartmanı ilk sezonu ile herkesi ekran başına kilitlemiş ve reyting rekorları kırmıştı. Kendine has karakterleri olan ve Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserinden esinlenilerek hazırlanan dizinin psikolojik sahneleri izleyicileri derinden etkilemişti. Dizide Bircan Sokullu, Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah ve Merve Dizdar gibi oldukça önemli ve başarılı oyuncular rol alıyordu. İlk sezonun sonunda Farah Zeynep Abdullah’ın diziden ayrıldığı açıklanmıştı. Diziyle ilgili olarak dikkat çeken gelişmeler yaşandığı ifade ediliyor.

2834276-810x458.jpg

Dizide Safiye karakterini canlandıran sevilen oyuncu Ezgi Mola için işler istediği şekilde gitmiyor. Sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımların ardından kullanıcılardan tepki alan Mola’nın bu hareketlerinin TRT yönetimini de memnun etmediği ifade ediliyor. Kanal ve Ezgi Mola arasındaki sorunun yapım ekibine de yansıması sonrasında ciddi değişimlerin yaşanacağı belirtiliyor. İddialara göre Ezgi Mola, Masumlar Apartmanı dizisinden çıkarılacak.

Ülkemizde son günlerde etkili olan yangınlara karşı destek için paylaşımlarda bulunan Ezgi Mola, kendisi ile ilgili olarak yapılan bir paylaşıma çok büyük tepki gösterdi. Mola’nın paylaşımı sonrasında TRT yönetimi ile karşı karşıya geldiği ifade ediliyor.

Ezgi Mola’nın Twitter hesabından yapmış olduğu paylaşım:

rdsgdfgsd.png

Mola’nın paylaşımı Twitter’da yüksek etkileşim aldı, başarılı oyuncunun gelecek sezon dizide rol alıp almayacağı merak ediliyor.