Mehmet Şef Delirdi! ‘Mutfakta Böyle Çalışılır’

Mehmet Şef Delirdi! ‘Mutfakta Böyle Çalışılır’

TV8’in fenomen yarışma programı MasterChef Türkiye’de yeni sezon başladı. Yeni bölümleri ile seyirciyi ekran karşısında kilitleyen programın son bölümünde Mehmet Şef adeta delirdi.

TV8’in sevilen yarışma programı Masterchef Türkiye’nin jürilerinden olan Mehmet Şef, son bölümde adeta delirdi. ‘Mutfak benim için kaos yeridir. Mutfak insanları etkiler, ben kaostan beslenirim’ diyen Mehmet Şef, bir skandala imza attı. İşte detaylar…

Masterchef’in son bölümünde Begüm, Yusuf ve Fatma isimli yarışmacılar kıyasıya bir mücadele içine girdiler. Yarışmacılardan balık ve deniz ürünleri kullanarak bir yemek yapmaları istendi. Yarışmacılar yemeklerini hazırladığı sırada Mehmet Şef, yarışmacıların yanlarına giderek sorularına cevap verdi.

Yusuf sorusunu sorduktan sonra Mehmet Şef, tavaların yerini değiştirerek yarışmacıyı uyardı ve ‘Biraz hızlı ol, mutfakta böyle çalışılır’ dedi.

Seyirciler şefin yarışmacıya bir anda bu şekilde yükselmesini doğru bulmadı. Pek çok sosyal medya kullanıcısı ‘Acun artık bu adamı uyarmalı’ dedi.

mehmet-sefin-parmaklarina-ne-oldu-mehmet-yalcinkaya-neden-eli-hep-cebinde.jpg