Mucize Doktor Ali’sinden Yeni Şarkı! Onu Hiç Böyle Görmediniz!

Mucize Doktor Ali’sinden Yeni Şarkı! Onu Hiç Böyle Görmediniz!

Fox TV’nin sevilen dizisi Mucize Doktor’da Ali karakterini canlandıran Taner Ölmez’den yeni şarkı müjdesi

Mucize Doktor ile hayatımıza giren ve 7’den 70’e herkesin sempatisini kazanan Taner Ölmez Ali karakterini canlandırmasıyla beğeni almaya devam ederken; başarılı oyuncunun güzel sesi ise çoktan akıllara kazındı bile… İlk olarak oyunculuğu ile tanınan Taner Ölmez’in güzel sesinin fark edilmesiyle birlikte başarılı oyuncunun müzik kayıtları Youtube’da izlenme rekorları kırdı.

921858-0.jpg

Başarılı oyuncunun güzel sesini fark edenler Taner Ölmez’e biraz daha hayranlık beslerken; ayrıca bağlama çalabiliyor olması ise oyuncuyu çok daha sevilir hale getirdi. Taner Ölmez’in bu yetenekleri bazı kamu reklamları için de güzel aracı oldu ve özellikle su israfına karşı yapılan reklamlar Ölmez’in büyük bir dikkat çektiği fark edildi.

Kardeşi ile Paylaştıkları Türkü 10 Milyonu Geçti!

Başarılı oyuncu Taner Ölmez kardeşi Taylan Özgür Ölmez ile dillere destan bir türkü okumuşlardı. 1 yıl önce Youtube’da yayınlanan video klipli “Bu Dağlar Kömürdendir” adlı türkü şimdilerde 10 milyondan fazla izleyiciye yetişti. Oldukça güzel bir sound ile yapılan türkünün düzenlemesine ek olarak mütevazi klip ise izleyenleri büyülüyor. İşte o klip;

Yeni Çalışmalar Yolda!

Başarılı oyuncu Serkan Keskin ile birlikte Barabar adlı bir müzik grubu çalışmasına girişen Taner Ölmez bu grupla da müzik yaşamına devam ediyor. Başarılı oyuncunun şimdilerde yeni parçalar üzerinde çalıştığı ve yakın zamanda bu parçalarla ilgili paylaşımlar yapacakları öğrenildi. Yine bir türkü okuması beklenen Taner Ölmez ile birlikte Mucize Doktor’da yeni sezonunda FOX TV’de izleyiciler karşısına geçecek.