Necati Şaşmaz Müjdeyi Verdi! Kurtlar Vadisi Dönüyor mu?

Necati Şaşmaz Müjdeyi Verdi! Kurtlar Vadisi Dönüyor mu?

Son zamanlarda çok ciddi iddialar ile gündeme gelen Kurtlar Vadisi’nin tekrardan ekranlara döneceği konuşulmaya başlanmıştı. Bu konuda net açıklama ise dizinin efsane ismi Necati Şaşmaz’dan geldi.

15 Ocak 2003 yılında yayınlanmaya başlayan ve büyük bir efsaneye dönüşen Kurtlar Vadisi için son günlerde çok yüksek sesle iddialar ortaya atılmaya başlandı. Yıllardır dizinin hayranları bölümleri tekrar tekrar baştan izlemeye devam ederken, dizinin hayran kitlesi Kurtlar Vadisi’nin tekrar geri dönebileceğinden umutlu… bu konuya dair net açıklama ise dizide Polat Alemdar karakterini canlandıran Necati Şaşmaz’dan geldi.

674de0494d0d9a3981fdc2adcddbc383.jpg

Oktay Kaynarca ile Necati Şaşmaz’ın bugüne kadarki en büyük projeleri olan Kurtlar Vadisi bu iki isim ile efsaneleşti. Çakır ve Polat Alemdar karakterlerinin efsanesi yeni doğan çocuklara dahi isim olmuştu. Osman Sınav’ın yönettiği dizi bazı film projeleriyle de ekranlara gelmiş ve herkes tarafından çok sevilmişti. Dizinin üzerinden uzun yıllar geçmesine rağmen hala Kurtlar Vadisi’ni isteyen izleyici sayısı bir hayli fazla.

Kenan İmirzalıoğlu’nun İsmi de Geçmişti!

Kurtlar Vadisi’nin tekrar ekranlara döneceği iddiaları öyle bir güçlendi ki diziye yeni oyuncu olarak yine efsane isimlerden Kenan İmirzalıoğlu’nun da dahil olabileceği belirtilmişti. Öyle ki bu iddialar izleyiciler nezdinde büyük bir heyecana neden olmuş ve izleyiciler ise sosyal medyada büyük ses getirmişti. Kenan İmirzalıoğlu’nun geri döneceği iddia edilen Kurtlar Vadisi’nde yer alacağı iddiaları ise sonradan asılsız çıkmıştı.

Necati Şaşmaz’dan Önemli Açıklama!

Kurtlar Vadisi adlı dizinin tekrar geri döneceği iddialarını yanıtlayan Necati Şaşmaz, bunun gündemde olmadığını söyleyerek başka bir müjde verdi. İzleyiciler nezdinde Kurtlar Vadisi’nin dönmeyecek olması kötü haber olarak kabul edilirken; Necati Şaşmaz’ın asıl müjdesi ise yeni projeler oldu. Yeni projeler üzerinde çalışmalar yapıldığını söyleyen Şaşmaz yeni bir diziyi işaret etti.

elrhxnzwkaajqsl.jpg

Ülkenin politik gündemiyle eş değer yapımların gelmesi gerektiğini söyleyen Necati Şaşmaz; yeni bir dizi projesine dikkat çekerek bu dizinin konusunun birçok farklı ülkelere kadar uzanacağını belirtti. Bu müjdeli haberi veren Şaşmaz, seyircileri heyecanlandırırken; dizinin ise Amerika, Afganistan, Makedonya ve Myanmar gibi birçok farklı ülkeye kadar dayanabileceğini söyledi. Bu diziye dair çalışmalar devam ederken önümüzdeki günlerde buna dair resmi açıklamaların gelmesi bekleniyor.