Sahnede giydiği kıyafetler ile dikkat çeken Gülşen, sosyal medyanın diline düştü ilk paylaşım ise Murat Dalkılıç’tan geldi.

Sahnede giydiği kıyafetler ile dikkat çeken Gülşen, sosyal medyanın diline düştü ilk paylaşım ise Murat Dalkılıç’tan geldi.

Gülşen konserini verdi bununla beraber ilk paylaşım ise Murat Dalkılıç’tan geldi.

Geçtiğimiz zamanlardan sahneye çıktığı için tercih etmiş olduğu iddialı kıyafetler ile sosyal medyanın diline düşen ve çok konuşulan Gülşen, son vermiş olduğu konser ile birlikte yeniden gündeme bomba gibi düştü. Müzik camiasından olan Murat Dalkılıç ise Gülşen’in konserine dinlemeye geldiği esnada çekmiş olduğu bir videoyu yayınlanmasından sonra ise Gülşen’in sahneye çıkacağı esnada giymiş olduğu kıyafet sosyal medyaya damgasını vurdu ve çok fazla eleştiri aldı. Sosyal medyada bir anda yayılan bu fotoğraf sonrasında pek çok insandan yorum geldi. “ En azından giyinmiş, bir önceki kıyafetine göre yine de kapalı, o kadar çok açık kıyafet giyiyor ki bu kıyafeti bile kapalı geliyor” şeklinde fotoğrafa yorumlar aldım işte Gülşen’in sosyal medyada bomba etkisi oluşturan sahne kostümleri...

640xauto.jpg

İç çamaşırının üzerine giymiş olduğu transparan şeklindeki bir pantolonla birlikte sahneye çıkan Gülşen sosyal medyada bu fotoğrafı dan sonra çok fazla tepki yağmuruna tutuldu ve şarkıcı uzun süre gündemden düşmedi. Şarkıcı Gülşen sosyal medyaya damga vuran sahne kostümünden sonra ise farklı bir mekanda tekrardan bir sahne aldı. Gülşen’i dinlemeye giden meslektaşı Murat Dalkılıç ise konser esnasında çekmiş olduğu bir videoyu sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Gülşen gibi şarkıcı olan Murat Dalkılıç’ın da paylaşmış olduğu video hızlı bir şekilde sosyal medyada yayalım gösterirken dikkatleri üzerine toplayan ise Gülşen’in sahnede giymiş olduğu kıyafet oldu.

640xauto-1.jpg

Yetenekli Şarkıcı Gülşen uzun bir zaman sonrasında Alaçatı’da hayranları ile bir araya geldi. Ancak şarkıcının konser esnasında giymiş olduğu kıyafet verdiği konseri geride bırakmıştı. İç çamaşırının üzerine transparan bir şekilde pantolon tercih eden verdiği konser esnasında kıyafeti izleyicilere saygısızlık şeklinde yorumlandı.

İşte Gülşen’in konser esnasında tercih ettiği açık kıyafetine gelen yorumlardan birkaçı:

“İç çamaşırı giyip sahneye çıkıp konser vermek de nedir bunun seyirciye de saygısı kalmamış, konsere geleceği yeri plaja gelmiş sanırım yolu şaşırmış”

“Sahneye göre değil de daha farklı bir yere uygun bir tarz olmuş gerçekten de çığır açacak bir tarz”

“ kıyafette şıklık ya da asalet nerede? Eskiden sanatçılar sahneye çıktığında seyircilerine bir saygısı vardı”

Şeklinde Gülşen’e yorumlar çığ gibi büyüdü.