Serdar Ortaç’dan flaş açıklama ‘’Allah belamı verdi’’

Serdar Ortaç’dan flaş açıklama ‘’Allah belamı verdi’’

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, son dönemlerde sürekli olarak kumar borçları sebebiyle gündemde yer alıyor. Popçu geçtiğimiz akşam sevenleriyle birlikte konserde sahne aldı. Konser öncesinde de muhabirlerin sorularını cevapladı.

Son dönemlerde sık sık kumar borçlarıyla magazin gündemini meşgul eden Serdar Ortaç, ‘’2022’ye çok güzel başladım, bütün borçlarımı ödedim. Şimdi tertemiz pamuk gibi sahneye çıkacağım’’ diye ekledi. Serdar Ortaç, geçtiğimiz akşam Maslak 1453’de sahne aldı.

Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Serdar Ortaç; "2022'ye çok güzel başladım, bütün borçlarımı ödedim. Hayata yeniden başlıyor gibiyim. Borç yiğidin kamçısı derlermiş, büyük kamçı aldım ama hepsi bitti. Şükürler olsun Allah'a, şimdi tertemiz pamuk gibi sahneye çıkacağım" dedi.

"ARKADAŞLARIMA DAĞITACAĞIM"

Röportajın devamında, bundan sonraki planlarınız neler olacak sorusuna ise, "Bundan sonra kazandığım her şeyi tek başıma yeme gibi bir durumum yok. Artık kazandığım her kuruşu arkadaşlarıma dağıtacağım" şeklinde yanıtladı.

"ALLAH BELAMI VERDİ"

Sahneye beyaz bir ceketle çıkan Serdar Ortaç; "Annem sarışından hayır gelmez demişti. Eşim de sarışın oldu, sevgilim de sarışın oldu. Annemi dinlemedim Allah belamı verdi" sözlerini dile getirdikten sonra "Karabiberim" şarkısını hayranlarıyla birlikte seslendirdi.