Ünlü Tiyatrocu Evinde Ölü Bulundu!

Ünlü Tiyatrocu Evinde Ölü Bulundu!

Ünlü usta oyuncu Levent Aykul evinde ölü bulundu. Birkaç gündür kendisinden alınamadığını belirten gazeteci Burhan Akdağ, jandarma ekipleriyle Aykul’un evine gidildiğini ve cansız bedenine ulaşıldığını belirtti.

Usta oyunculardan biri olan ve sanat camiasında oldukça sevilen Levent Aykul evinde ölü bulundu. Aykul’un ölümü şok etkisi yaratırken, acı haberi ise gazeteci Burhan Akdağ sosyal medya hesabından verdi. Akdağ yaptığı paylaşımda son birkaç gündür Levent Aykul’a ulaşılamadığını belirterek bunun üzerine ablasına haber verildiğini ifade etti. Komşuların haber vermesinden sonra Aykul’un Kemer’deki evine jandarmalarla girildiği bilgisi paylaşılırken; evde başarılı tiyatrocunun cansız bedeni ile karşılaşıldığı açıklandı.

levent-aykul-zu3z.jpg

Levent Aykul ile bir hafta önce görüştüklerini söyleyen Burhan Akdağ, Alişan’ın kardeşi ve Turgay Yıldız’dan sonra Levent Aykul’un üst üste ölümlerinin acı verici olduğunu belirtti. Bir hafta önce yaptıkları konuşmada Aykul’un kendisine Kemer’e gideceğini ve o taraflara gelmesi halinde haber vermesini söylediğini belirten Akdağ, Aykul’un şeker hastası olduğunu ifade etti. İşte o açıklama;

230720212146044955259.jpg

Levent Aykul Kimdir?

İstanbul doğumlu ünlü tiyatrocu 19 Aralık 1960’ta dünyaya gelmişti. Oyuncu olarak Sabit Kanca, Koğuş Akademisyeni ve 18’ler Takımı gibi yapımlarda yer alan Levent Aykun; özellikle Papaz misyoner ve casus karakterleri ile hafızalara kazınmıştı.