site sol telekom aralık
telekom aralık

Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Vahdet Erdoğan
Greenart Reklam Matbaa İnş. Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.
[email protected]

 

Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief

Hakan Aytekin  /  [email protected]

Editörler / Editors

Asuman Erdoğan  / [email protected]

Cem Mutlu   / [email protected]

Ülküm Mühürdaroğlu / [email protected]

İbrahim Yörük / [email protected] 

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Bülent Türker / bü[email protected]

Filiz Çayıroğlu / [email protected]

Hukuk Danışmanı / jurisconsult

Av. Akın İlhan

Mali Müşavir / financial advisor

Esra Duman

Reklam /  Advertise

Hakan Aytekin /  [email protected]

BASIN BÜLTENLERİ

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
([email protected])

Adresimiz

Çamlık Mah. Recep Ayan Cad. Günaydın Sk. Tuna İş Merkezi 6/3 Çekmeköy/İSTANBUL
Tel: 0216 641 88 44   Fax: 0216 641 88 45

 

E-Mail  Adresiniz

[email protected]

[email protected]

 

YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ

Onemsoft Haber Yazılımı Red Paket

www.boldhaber.com İhlas Haber Ajansı abonesidir.

KULLANIM VE GİZLİLİK ŞARTLARI

YAYIN İLKELERİ

www.boldhaber.com Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.  5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. www.boldhaber.com , sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı  ve yorumlardan yazarları sorumludur.

 

Yasal Bildirimler İçin

www.boldhaber.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, [email protected] mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız Av. Akın İlhan  tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

 

                                                                    Privacy Policy

 We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.boldhaber.com However, sometimes the www.boldhaber.com uses third parties to process your information. www.boldhaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.boldhaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.boldhaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.boldhaber.com and its services. When you use www.boldhaber.com  online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.boldhaber.com cookies section of our full Privacy Policy.

 

 

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

www.boldhaber.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

 

SON DAKİKA HABERLER

YAZARLAR

tümü
yukarı çık