Fenerbahçe’de Mesut Özil ve Kovid faciası

Fenerbahçe’de Mesut Özil ve Kovid faciası

Fenerbahçe tarafından yapılan açıklamaya göre, 4 futbolcunun kovid-19 testlerinin pozitif çıktığı bildirildi. Kulüpten yapılan diğer bir açıklama ise Mesut Özil’in sakatlığından dolayı Antalya kampına katılamayacağı ve tedavisine İstanbul’da devam edeceği bildirildi.

Fenerbahçe, Antalya kampı öncesinden derin darbe aldı. 4 futbolcunun kovid testinin pozitif çıkmasının yanı sıra Mesut Özil’inde sakatlığı söz konusu. Fenerbahçe tarafından gerçekleştirilen açıklama ise tam olarak şu şekilde:

Lige verilen arada çalışmalarını Antalya'da sürdürecek olan takımımızda bugün yapılan rutin testlerde 4 oyuncumuzun sonucu pozitif çıkmıştır. Ayrıca takım kaptanımız Mesut Özil'e bugün Acıbadem Altunizade Hastanesi'nde anestezi altında bel bölgesi faset eklem enjeksiyonu yapılmıştır. Rehabilitasyon süreci başlayan oyuncumuz takımımızın Antalya kampına katılmayarak tedavisine İstanbul'da devam edecektir. Sakatlıktan dönüş aşamasında olan Mert Hakan Yandaş da hazırlıklarını özel program dahilinde İstanbul'da sürdürecektir.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.