• 20 Aralık 2016, Salı 15:29
Dr. İbrahim  YILDIRIM

Dr. İbrahim YILDIRIM

Buckingham Sarayı’nda İkindi Çayı

Farkında mısınız, topyekûn savaştayız. Türk Devleti tüm kurumlarıyla millileştikçe, sözde Müslüman'ı ve zaten gâvuruyla tüm dünya saldırıya geçti.

Yeni dünya düzenini dün olduğu gibi bugün de, Anadolu ve Rumeli’den mürekkep bu topraklarda yaşayan “evlâd-ı fâtihân” kuracak..

Bir Yavuz çıkar, yarım kalan işi tamamlar. Ümmetin bağrındaki zehirli Pers hançerini söker, saplanması gereken yere saplar. Ümmet “bir” olur o zaman..

Cehennem bekliyor kâfirlerle bir olup, Müslüman kanı akıtanları ve adı Müslüman olsa da buna sessiz kalanları!

Ayette: 'İnneme'l mü'minûne ıhvetün' yazıyor. İslam Dünyası 'Mü'minûne'yi bizim cemaat, vakıf, dernek, kulüp vb olarak algılıyor, sorun burada.. Bu yüzden mezhep, cemaat, vakıf, dernek, kulüp vb merkezli bir din anlayışı İslam Dünyası için en büyük tehdittir. 'Kâbe'ler arttı!..

Not edin lütfen: Yeni bir döneme girdi dünya. Bazı sıkıntılar yaşıyor olacaksak da kazanan TÜRKİYE olacak ve bizimle beraber tüm mazlumlar..

“Hatt-ı Müdafaa” yoktur “Sath-ı Müdafaa” vardır O satıh emperyalizmin olduğu her yerdir. Artık taarruz zamanı, dünya beşten büyük olana kadar..

Dünya gâvurlara bırakılmayacak kadar bizim olmalı ki, Cennet’e giden yolumuz açık olsun..

Not alın lütfen: Dünya ikiye ayrılır: Türkiye'nin yanında yer alanlar, Türkiye'nin karşısında olanlar. Bizimle olanlar kazanmıştır hep..

BATI, batıyor. Ölüm korkusu kaplamış gözlerini. DOĞU, doğuyor. Yeniden doğuşun doğum sancıları ve içimizdeki yerli gâvurların temizlik süreci..

İslam Dünyası'nın kalbi Mekke, Medine ve Kudüs olsa da aklı İstanbul'dur, Türkiye'dir. Yerli-yabancı tüm gâvurların bize yüklenmesi bu yüzden..

Osmanlıyı içimizden devşirdikleri hainlerle yıkan Haçlı ittifakı aynı metodu yine kullandı. Ama şunu bilmiyorlardı, Allah'ın kılıcı hala bizde..

Bu cihangir milletin ruhunun şifreleri İstiklal Marş’ımızın o uzun mısralarında gizli. Çocuklarımıza, gençlerimize çok iyi anlatmalıyız bunu..

15 Temmuzdaki darbe görünümlü post modern istila denemesi şunu gösterdi: Dünden bugüne değişen bir şey yok. Bir tarafta gâvur ittifakı, diğer tarafta BİZ..

Tespit: Müslüman Türk'e, Müslüman Türk Devleti'ne açık-gizli düşman olan hiçbir kişi-kurum bunun bedelini ödemeden yatağında rahat ölmedi!

Türk Devleti vatanımızda operasyon yapan devletlerin topraklarında, aynı metotlarla operasyon yapmalıdır. Gâvura anladığı dilden cevap verilmelidir.

Londra semalarında Türk bayrağı dalgalandığında ve ezan sesleri yankılandığında, Buckingham Sarayı’nda 5 çayı değil, ikindi çayı içeceğiz, inşallah..

 


MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


SON DAKİKA HABERLER

yukarı çık