• 10 Ocak 2017, Salı 13:45
Dr. İbrahim  YILDIRIM

Dr. İbrahim YILDIRIM

Mecsid-i Aksa’da Türk Bayrağı

İblis (aleyhi’lla’ne)’in yeryüzündeki temsilcisi Siyonist sermaye çökertilmedikçe, yerli yabancı tüm gâvurlar üstümüze gelmeye devam edecektir.

Toprağa düşen her damlamız yeşerir fidan olur, çınar olur dünyaya hükmederiz. Biz Anadolu’yuz, biz Rumeli’yiz. Allah’ın yeryüzündeki gölgesiyiz.

İri, diri ve bir olan Müslüman Türkiye, Ümmet-i Muhammed’in ve diğer mazlum dünyanın istikbalidir. Yarının adil dünyasını yine biz kuracağız.

Anadolu ve Rumeli’den mürekkep bu asil milletin evlatlarını Yüce Mevla’mız bu kutsi vazife için hazırlıyor yine. Bekleyin ve görün, biiznillah.

Temel mesele “iman” meselesi. Neye inanıyorsa insan, onun mücadelesini veriyor. Hak ile Batıl. Tevazu ile Kibir. Tüm mücadele bu, aslında.

Hak “toprak”tır. Batılın en büyük özelliği “ateş”tir ki, fiziken çoluk çocuk ayırımı yapmadan yakar, yok eder her şeyi. Ateş ruhluların eliyle..

Ve maalesef İblis=Ateş karakterli Kabiller elinde mavi gezegenimiz hep ateş renginde. Tüm mazlumlar toprak karakterli Habilleri bekler oldu..

Mazlumun dini, dili, etnik kökeni, rengi olmaz. Aslolan insandır ve birdir tüm insanlar. Bizde zalimin kim olduğuna bakılmaz, bertaraf edilir.

Ve mavi renkli gezegenimiz ancak ve ancak sadece yumuşak kalpli, kaliteli Müslümanların şefkatli ellerinde huzur bulacaktır.

Ehl-i Sünnet ve’l Cemaat Ümmet-i Muhammed’in istikbalidir. Ümmet-i Muhammed de tüm insanlığın istikbalidir.

“Gül Yetiştiren Adam”ları oldukça bu ülkenin gülistanlarından tüm insanlığa “Gül” kokusu yayılacaktır.

Bizim medeniyetimizde “yaşatmak” esastır. Bu yüzden başta insan olmak üzere, tüm hayvanat, nebatat ve cemadat bizim olduğumuz yerde “yaşar”..

“Peygamber Ocağı” düşüncesine sahip olduğu sürece, “Mehmetçik”, bugünün ve yarınların tüm mazlumları için en büyük barış ve güven teminatıdır.

Mescid-i Aksa’da Türk bayrağı dalgalanmadıkça o topraklara ve tüm bölgeye asla barış gelmez.

İçimizdeki bir kısmı gafil çoğu gâvur ile dışımızdaki birçok gâvurun ortak dili Müslüman Türkiye ayağa kalkmasın. Saltanatları gidecek çünkü..

Bu necip Millet ayağa kalktığı gün, tüm şer başkentlerinde korku, tüm mazlum coğrafyalarda ise sevinç yaşanacaktır. İnsanlığın tek ümidiyiz.

Müslüman Türk’ün başı ezilmedikçe, İslam Dünyası teslim alınamıyor. Aslında tüm mesele bu, Batı için..

İngiliz gâvurunun başı ezilmedikçe de, aynı suda yaşayıp birbirine düşman edilen iki balığın doğal barışçıl ortamında yaşamına devam etme ihtimali sıfır bile değildir.


MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


SON DAKİKA HABERLER

yukarı çık