• 25 Ocak 2016, Pazartesi 13:42
VahdetERDOĞAN

Vahdet ERDOĞAN

boldhaber.com Yayın Hayatına Başlarken

Tüm ilgili, takipçi, dost ve anlık haber meraklılarına merhaba…

boldhaber.com ulusal haber sitemizin yayın amacı ve bu serüvenin nereye varmak istediği üzerine birkaç şeyi paylaşmakla başlayalım.

Öncelikle internetin ve sanal dünyanın önemi ile gerekliliği konusunda sanırım herkes farklı da olsa fikir sahibi.

Kahvaltı sofrasında neredeyse kağıt gazetenin yerini tutan elektronik cihazlarımız, bizlerle iletişime geçenler ve iletilenlere olan merakımızın odağında yer alıyor.

Yine iş yaşamımızdaki performansımızı yükseltmek için ihtiyaç duyduğumuz bilgi dünyasının kaynağına, internete erişme gayretinde bulunma nedenimiz de benzer bir ilgiden kaynaklanıyor.

İnternet aracılığıyla adım attığımız sanal dünyanın her adımında yaşamın her alanına dair çeşitli bilgilerle donanırken, öğrenilen bilgiler yeni sorularla zihnimizi meşgul etmemize neden oluyor. Bu sonu gelmez ardıllı yaşamda, bir yandan somut dünyamıza dair ihtiyaç duyduklarımızı temin ederken öte yandan sanal dünyada üretilen ve tartışılan alanın bir parçası ya da aktörü haline geliyoruz.

Sözün özü yaşamımızda bu denli belirleyici olan internet ve sanal dünyada hep alıcı ya da ileten konumunda süren bir iletişim ağının içinde yaşamlarımıza yön vermeye devam ediyoruz.

Merak ile başlayan internet dünyamızda ilgimizi çeken her şeye dair üretilen iletişim kanallarıyla kurduğumuz temas, inanç, değer, hassasiyetimiz çerçevesinde yerini alıyor.

Yaşamlarımızda heyecan uyandıran sanal dünyanın artık vazgeçilmez alanlarından biri de internet haberciliğidir. Neredeyse herkesin mutlaka faklı araçları kullanarak yararlandığı internet haberciliği, her geçen gün yeni beklenti ve ihtiyaçlarla daha etkin ve zengin bir ağ içerisinde işletilmeye devam ediyor.

Olaylar, anlatılar, öyküler, beğeniler, düşünsel çabalar bu ağ içerisinde işlenerek ilgililerine ulaştırılıyor. Günümüzde internet haberciliği çok farklı perspektifleri içermesine karşın, toplumun ortak yararını gözeterek gerçekleştirilmesi beklenen boyutta hala istenilen düzeyde sunulamamıştır.

boldhaber’in vizyonuna konulan cesur, cüretli, atılganlık anlamları, ulusal habercilik anlayışıyla sentezlenerek hayatın her alanına dair durumları, olayları ekranlarınıza taşımayı amaçlamaktadır.

Dünya gündeminden ülke gündemine, ekonomiden siyasete, sanat ve magazinden spora, teknolojiden sağlık, kültür ve sanata kadar farklı yaşam dünyaları hakkında merak ve ilgiye muhtaç konuları anlık ve güncel bir refleksle sizlerle buluşturacağız.

Güçlü ve renkli yazar kadromuzla gündeme dair her şeyi tartışarak, takipçilerimizin ilgilerine sunacağız.

Merakınızı gidermek ilgilerinize ulaşmak için boldhaber.com’da buluşmak ve görüşmek dileğiyle…

 

Vahdet ERDOĞAN
Greenart Group Başkanı
boldhaber.com Genel Yayın Danışmanı

 

 


MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


SON DAKİKA HABERLER

yukarı çık