ATV ekranında böylesi bir ilk oldu! Müge Anlı'da şaşkına döndü

ATV ekranında böylesi bir ilk oldu! Müge Anlı'da şaşkına döndü

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında beklenmedik bir canlı yayın kazası yaşandı

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında beklenmedik bir olay yaşandı. Müge Anlı bu durum karşısında çok şaşırdı. Ekran başındakilerin de inanamadığı olay Müge Anlı'nın da gülmesine neden oldu.

Sosyal medyanın da gündemine düşen canlı yayın kazası uzun bir süre konuşulacağa benziyor.

Kaybından önce İzmir Bornova'da berber dükkanı açan Köylü'ye ait olduğu düşünülen dükkanın numarasını bulan Anlı, numarayı canlı yayında aradı. Fakat telefonu açan kişi Emrah Köylü çıkmayınca stüdyoda komik anlar yaşandı.

Atv'nin sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te yüzleri güldüren bir olay yaşandı. Bir süredir kayıp olan ve ailesinin can güvenliğinden endişe duyduğu Emrah Köylü'nün hayatta olduğu ortaya çıktı.

Kastamonu'da erkek kuaförü olarak çalışan 24 yaşındaki Emrah'tan 20 gündür haber alamayan ailesi soluğu Müge Anlı ile Tatlı Sert'te almıştı. Ortaya atılan iddialar ve konuşulanlar Emrah'ın can güvenliği hakkında endişeye yol açarken genç kuaförden haber geldi.

24 yaşındaki Emrah Köylü'den haber alınması hem ailesini hem de arkadaşlarını memnun ederken genç adamın sesini duyan ailesi büyük heyecan yaşadı.

Kaynak: AKŞAM