Bomba transfer! Halit Ergenç’in yeni dizisine bir oyuncu daha

Bomba transfer! Halit Ergenç’in yeni dizisine bir oyuncu daha

Show TV ekranlarında yayınlanan Oğlum ve Netflix platformunda yayınlanan Uysallar dizisinde yer alan Songül Öden artık Halit Ergenç'in yeni dizisinde yer alacak

Halit Ergenç yeni bir diziyle setlere dönecek. Ancak yayınlanacak bu dizi bir televizyon kanalında değil Disney Plus platformunda yayınlanacak.

Son dönemde Disney Plus’ın peş peşe yaptığı anlaşmalar ses getirecek türden oldu.

TV100'de yayınlanan habere göre; Disney Plus’ın son anlaşması Halit Ergenç ve Songül Öden'le oldu. Bomba gibi bir dizi Disney Plus platformunda ekrana gelecek.

Diziyle ilgili son detaylarda belli olmaya başladı. Öte yandan dizinin adı da belli oldu.

14 Haziran’da yayın hayatına başlayacak olan Disney Plus’ın marka ve reklam yüzü olan Halit Ergenç’in dizisi merakla bekleniyor. Medyapım imzalı “Numen” adlı dizide ünlü aktöre başrolde Melis Sezen’in eşlik edeceği gündeme gelmişti.

Senaryosunu Zafer Külünk’ün yazdığı dizinin yönetmen koltuğunda Fatih Kızılgök oturacak. Dizide Halit Ergenç’in hastalığından dolayı yaptığı buluşla telepatik yöntemle iletişim kurduğu eşine hayat verecek oyuncu da belli oldu.

Türkiye’nin en özel kadın oyuncularından Songül Öden çekimleri yakında başlayacak olan “Numen” dizisi için el sıkıştı. Öden aynı zamanda yine Disney Plus için çekilecek olan Atatürk projesinde de Zübeyde Hanım’a hayat verecek.

Songül Öden son dönemde oynadığı dizilerle adından sıkça söz ettiriyor. Özellikle Uysallar dizisindeki performansıyla sadece Türkiye'de değil tüm dünyada büyük beğeni topladı.

Uysallar dizisi Netflix platformunda yayınlanmıştı.

Songül Öden'in bu kez Disney Plus platformunu tercih etmiş olması dikkat çekti.

SONGÜL ÖDEN KİMDİR?

songul-oden-kimdir-songul-oden-kac-yasinda-nereli-songul-oden-hayati-ve-biyografisi-8dzjxhjt.jpg

Öte yandan Songül Öden'in biyografisi de araştırılmaya başlandı. Bu konuyla ilgili Karar gazetesi'nde yayınlanan bir biyografi dikkat çekiyor.

Songül Öden hakkında şu bilgilere yer verilmiş.

1979 doğumlu olan Songül Öden, 2022 yılı itibarıyla 43 yaşında ve kova burcu. 2002'de evlendiği tiyatro oyuncusu Canberk Uçucu ile 2011 yılında boşandı. İkinci evliliğini ise 27 Temmuz 2020 tarihinde, iş insanı Arman Bıçakçı ile gerçekleştirdi. Songül Öden 1.70 metre boyunda ve 55 kilo

Kaynak: TV100