FOX TV'den yeni dizi. Kadrodaki isimler de belli

FOX TV'den yeni dizi. Kadrodaki isimler de belli

MEDYAPIM imzalı yeni bir dizi yayınlanacak. Gelen bilgilere göre yeni bir uyarlama dizisi yolda. Yeni dizinin adı belli oldu. Buna göre 'İyilik' dizisi FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

FOX TV ekranlarında yeni bir dizi yayınlanacak. Son olarak Son Nefesime Kadar dizisinin final yaptığı FOX TV ekranında yeni bir dizinin başlayacak olması sevinç yarattı. Hali hazırda Yasak Elma ve Mahkum dizileriyle iyi bir izlenirliği olan kanalın yeni dizisinin adı da belli oldu.

İYİLİK YOLDA

İyilik dizisi yayınlanacak. Diziyle ilgili bilgiler de gelmeye başladı.

Medyaradar'ın paylaştığı habere göre; İyilik dizisinin konusu ve kadrosu da belirlendi.

KADRODA KİMLER VAR?

Başrollerinde Hatice Şendil, İsmail Demirci, Sera Kutlubey ve Perihan Savaş gibi başarılı isimlerin yer aldığı dizinin çekimleri son hız devam ediyor.

DİZİNİN KONUSU DA BELLİ OLDU

Dün akşam ilk tanıtımı yayınlanan dizide; Neslihan’ın (Hatice Şendil) dışardan bakıldığında muhteşem, gıpta edilen bir hayatı vardır. Neslihan da bu ilüzyona inanmış, kusursuz bir yaşam sürdüğünü zannederken hayatta en güvendiği insanın, kocasının (İsmail Demirci) onu uzun zamandır aldattığını öğrenir.

Üstelik de kardeşi yerine koyduğu Damla’yla (Sera Kutlubey). Üstüne bastığı bütün taşlar yerinden oynar ve Neslihan doğruyu yanlışı, iyiyi kötüyü yeniden sorgulamak, yeniden anlamlandırmak zorunda kalır ki yeniden ayağa kalkıp, kendi için, ailesi için, çocukları için mücadele edebilsin…