FOX'un Aşk Mantık İntikam dizisiyle ünlenen İlhan Şen'den yeni dizisi bombası

FOX'un Aşk Mantık İntikam dizisiyle ünlenen İlhan Şen'den yeni dizisi bombası

FOX TV ekranlarında yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisinde Ozan karakterine hayat veren İlhan Şen yeni dizisiyle setlere dönüyor

Aşk Mantık İntikam dizisinde Ozan karakterine hayat veren İlhan Şen, yeni anlaşmasını yaptı. Başarılı oyuncunun yeni dizisiyle setlere dönecek olması hayranlarını çok sevindirdi. İlhan Şen son dönemin en başarılı ve yakışıklı oyuncularından biri. Genç kızların kısa sürede sevgisini kazanan İlhan Şen yine bomba bir projeyle setlere geri dönecek. İlhan Şen'in ilk olarak kısa bir tatil yapması sonrasında ise sete başlaması bekleniyor. Aşk Mantık İntikam dizisiyle ünlenen İlhan Şen'in yeni dizisiyle ilgili bilgiler de geldi.

AŞK MANTIK İNTİKAM YAZ DİZİSİ OLARAK BAŞLAMIŞTI

FOX TV ekranlarında yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisi çok sevilmişti. Geçtiğimiz yaz aylarında yayınlanmaya başlayan dizi özellikle Z kuşağında büyük ilgi görmüştü.

REYTİNGLER İYİ GİDİYORDU

Aşk Mantık İntikam dizisinin reytingleri yaz aylarında iyi gittiği için FOX TV bu diziyi normal sezona taşımıştı.

FOX TV ekranlarında yayınlanan sayısız dizisi final yaparken kanal yönetimi bu diziye şans tanımış ve devam etmesini sağlamıştı. Ulusal Post'un derlemesine göre; FOX TV ''Kanunsuz Topraklar, Elbet bir gün, Elkızı, Yalancılar ve Mumları, Son Yaz'' gibi çok sayıda dizinin yanı sıra son olarak Nurgül Yeşilçay'ın yer aldığı Son Nefesime Kadar dizisine final yaptırmıştı.

AŞK MANTIK İNTİKAM'DA BİTTİ

Bu diziler biterken Aşk Mantık İntikam dizisi kanalda yayınlanmaya devam ediyordu. İlhan Şen ise kuşkusuz dizinin en sevilen isimlerinden biriydi.

Aşk Mantık İntikam final yapınca İlhan Şen hayranları büyük bir üzüntü yaşadı. Neyse ki kısa bir aranın ardından İlhan Şen tekrar setlere dönecek.

TERCİHİ ATV'DEN YANA OLDU

Ancak Aşk Mantık İntikam dizisiyle FOX TV ekranlarında seyirciyle buluşan yakışıklı oyuncu İlhan Şen bu kez ATV ekranlarında yayınlanacak olan bir diziyle setlerde olacak. TV100 de yayınlanan bir haberde ve gazeteci Sadık Şimşek'in paylaşımında Aşk Mantık İntikam dizisinin başrolü İlhan Şen'in yeni dizisiyle ilgili ayrıntılara yer verildi.

Geçen yaz başlayan ve cuma gününe kadar devam eden "Aşk Mantık İntikam" dizisi 42. bölümde ekrana veda etti. Dizinin başrol oyuncularından Burcu Özberk Uzak Doğu'ya tatile gitti. İlhan Şen ise yeni diziye hazırlanıyor. Projesinin biteceğini öğrenince teklif yağmuruna tutulan başarılı oyuncu bir süredir Süreç Film'in atv için çekeceği "Ah Canım Hayat" dizisiyle görüşüyor. Projeyle imza aşamasında olan Şen'in partneri ise henüz netleşmedi.

ilhan-sen-aslen-nereli-61bdf9102e8e1.jpg

Yıldız Hülya Bilban'ın yönetmen koltuğuna oturacağı diziyi Nalan Savaş Merter yazıyor. Projenin bir diğer flaş ismi ise Süreç Film'in Kalp Yarası dizisinde rol alan Toprak Can Adıgüzel... Dizide ayrıca Mütttalip Müjdeci ve Nimet İyigün'ün de rol alacak.

YENİ DİZİDE GENÇ YETENEKLERİN DE OLMASI BEKLENİYOR

Öte yandan İlhan Şen'in de başrol oyuncusu olarak yer aldığı dizide genç yeteneklerin de yer alması bekleniyor. Oyuncu seçimi devam ederken kısa bir süre sonra ana kadronun da duyurulması bekleniyor. Şimdiden herkes İlhan Şen'in yeni dizisini merakla bekliyorlar.