Kanal D ekranlarında yayınlanan sevilen dizi final yapıyor

Kanal D ekranlarında yayınlanan sevilen dizi final yapıyor

Kanal D ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz final yapacak.. Dizinin finaliyle ilgili bilgiler de geldi

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisi ve Yargı dizisi için gelecek sezonda da onay çıkarken Sadakatsiz dizisi için onay çıkmadı.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz'in finali resmen kesinleşti.

Ulusal Post haber sitesinde yayınlanan bir haberde; Sadakatsiz dizisinin finaliyle ilgili bilgilere yer verildi. Dizinin yurt dışında da izlenen bir dizi olduğundan söz edilirken kanalın seyircilerin tüm baskısına rağmen final kararı verdiğine dikkat çekildi. Ayrıca Sadakatsiz dizisinin finaliyle ilgili de şok bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre Sadakatsiz dizisine senaryo tıkandığı için final kararı verildi.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisi kuşkusuz Türk televizyon tarihinin en çok ses getiren dizilerinden biriydi. Sadakatsiz dizisi büyük bir seyirci kitlesi elde etmiş ve Kanal D'ye de epey bir seyirci getirmişti.

YURT DIŞINDA BİLE İZLENİYORDU

Sadakatsiz dizisi yurt dışında da büyük bir izleyici kitlesine sahipti. Sadece Türkiye'de değil yurt dışından da takip edilen dizinin en az Yasak Elma dizisi kadar uzun soluklu olması bekleniyordu.

SENARYO TIKANDI FİNAL KAÇINILMAZ OLDU

Ancak iddialara göre Sadakatsiz dizisinin senaryosunun tıkandığı öne sürülmüştü. Bu kapsamda da dizinin final yapabileceği iddia edilmişti. İki sezondur reyting rekorları kıran bir dizinin final yapacak olmasına kimse inanmıyordu. Ancak iddialar doğru çıktı. Sadakatsiz dizisinin final yapacağı kesinleşti.

Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in başrollerini paylaştığı Kanal D'nin dizisi "Sadakatsiz", mayıs sonunda final yapacak. Dizinin 60. bölümde final yapması planlanıyor.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Neslihan Yeşilyurt’un yönettiği dizi bu hafta ve bayram haftası yayınına ara verecek. Medyapım imzalı dizinin kalan 3 bölümü 11, 18 ve 25 Mayıs tarihlerinde izleyicilerle buluşacak.

MED yapım imzalı Sadakatsiz dizisi ilk olarak Kanal D ekranlarında 7 Ekim 2020 tarihinde yayınlanmıştı. Ulusal Post'a göre; Yayınlandığı ilk bölüm itibariyle gerek televizyonda gerekse sosyal medyada ilgi odağı olan Sadakatsiz dizisi günümüzün en dikkat çeken dizilerinden biriydi.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisinin final yapacak olması seyirciyi şok ederken kanal yönetimi de final iddialarını doğruladı. Büyük bir seyirci kitlesi elde eden Sadakatsiz dizisinin finali seyircide adeta yas havasına neden oldu. Seyirciler gelecek sezonda dizinin devam etmesini isterken ne yazık ki bu taleplerine karşılık bulamadılar.

ESKİ BÖLÜMLERE NASIL ULAŞILACAK?

Öte yandan Sadakatsiz dizisinin eski bölümlerine gerek kanalın arşivinden gerekse internet üzerinden ulaşmak mümkün olabilecek. Hatta Kanal D'nin günlük olarak eski bölümleri bir süre sonra yayınlayabileceği bile konuşuluyor. Daha önce çok sayıda eski dizisine Kanal D aynı taktiği uygulamıştı.