Pınar Deniz ve Kerem Bursin herkesi şaşırttı! İlk kez ortaya çıktı! Büyük aşk patladı

Pınar Deniz ve Kerem Bursin herkesi şaşırttı! İlk kez ortaya çıktı! Büyük aşk patladı

Yargı dizisinde Ceylin karakterine hayat veren Pınar Deniz ve Kerem Bursin partner oldular. İkili bomba bir film projesinde yer alacaklar.

Kerem Bursin ve Pınar Deniz son dönemin yıldızı çok fazla parlayan iki ismi. Gerek Pınar Deniz gerekse Kerem Bursin sosyal medyanın ve magazin gündeminden düşmüyorlar. İkili ortak bir projede partner oldular. Kerem Bursin hayranları yeni dizi beklerken beklenen haber geldi. Kerem Bursin bir dizi değil bir film projesiyle seyircilerinin karşısında olacak. Üstelik rol arkadaşı ise Pınar Deniz olacak. Yani seyirciler ikilinin senaryo gereği büyük aşkına tanıklık edecekler.

Pınar Deniz ve Kerem Bursin'in yeni projesiyle ilgili ayrıntılar Ulusal Post tarafından yayınlanan bir haberde aktarıldı. Yayınlanan haberde projeyle ilgili detaylar aktarıldı.

Son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan gerek yurt içi ve yurt dışında fırtınalar estiren Sen Çal Kapımı dizisinde başrol oyuncusu olan yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin bomba bir projeyle setlere geri dönüyor.

Özel hayatıyla da gündemden düşmeyen Kerem Bürsin sevgilisi Hande Erçel'den beklenmedik bir şekilde ayrılmıştı.

Yeni projesi ne olacak büyük merak konusu olan Kerem Bürsin sonunda anlaşmasına imzayı attı.

Çok yakında Kerem Bürsin bomba gibi bir projeyle setlerin tozunu attıracak.

PINAR DENİZ'İN ÖNLEMEZ YÜKSELİŞİ

Aşk101 dizisiyle ünü ülke sınırlarını aşan Pınar Deniz son dönemde de Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde fırtınalar estiriyor. Çok sayıda teklif alan Pınar Deniz bu kez dijital bir platformda izleyici karşısında olacak.

Daha önce Netflix platformunda yer alan aşk101 dizisinde başrol oyuncusu olan Pınar Deniz'in bu kez Netflix'in en büyük rakiplerinden biri olan bir platformda yer alacak. Üstelik Pınar Deniz'in erkek partneri Kerem Bürsin olacak.

Daha önce Kaan Urgancıoğlu ile gerek aşk101 gerekse Yargı dizisinde başarılı bir uyum yakalayan Pınar Deniz'in Kerem Bürsin ile aynı uyumu yakalayıp yakalamayacağı büyük merak konusu olmuş durumda. Yasemin.com'da yer alan habere göre; İkilinin yer alacağı projeyle ilgili ayrıntılar da belli oldu.

Disney Plus ile iddialı bir film için anlaşma imzalayan Kerem Bürsin'in partneri belli oldu. Yargı dizisinin Ceylin'i Pınar Deniz de bu projede yer alacak.

Şimdi herkes yayınlanacak yeni filmin adını ve konusu merak ediyor.

Kaynak: Ulusal Post