Şarkıcı Alişan isyan etti: Yazıklar olsun bana

Şarkıcı Alişan isyan etti: Yazıklar olsun bana

Ünlü şarkıcı Alişan çocuğuna masaj yaptırdığı fotoğrafı paylaştı. O fotoğrafa gelen eleştirilere Alişan yanıt verdi

Ünlü şarkıcı Alişan magazin gündeminden bir türlü düşmüyor. Eşi Buse Varol ile sürekli olarak ayrılacağı yönünde yalan haberler yapılan Alişan bu kez de sosyal medya mağduru oldu. Yaptığı bir paylaşıma binlerce kişi tepki gösterince Alişan'da ilginç bir çıkışla isyan etti.

TV100'de yer alan habere göre; Alişan çocuğuna masaj yaptırdığı için büyük tepki gördü. Şarkıcı Alişan bu tepkilere yine sosyal medya üzerinden aynı sertlikte yanıt verdi.

Ünlü şarkıcı Alişan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Oğluma sadece ısrar etti diye, yapıyor gibi gösterip bir fotoğrafını çekip hikayeme attım... Maşallah, Afrika'daki çocuklardan tutun da, Ukrayna'daki çocuklara, oradan da ülkemizdeki sorunlara kadar gitmiş yazdıklarınız... Beddualara, küfürler, hakaretler de cabası... 26 yıldır çalışıp yüzlerce bölüm dizi çeken, binlerce konser veren, tv programları yapan birisi olarak 300 TL ödeyip masaj yaptırmam ne garip değil mi? Ne kadar lüks değil mi? Vah vah vah... Alişan oğluna masaj yaptırmış, yazıklar olsun bana nasıl böyle bir şey yaptım..." ifadelerini kullandı.

alisan-cocugunun-fotografina-yorum-zzmx-cover.jpg