Star TV rekora doymuyor! Yalı Çapkını dizisi bu hafta da üç kategoride birinci oldu.

Star TV rekora doymuyor! Yalı Çapkını dizisi bu hafta da üç kategoride birinci oldu.

Yalı Çapkını dizisi zirvede başladığı ekran macerasına yine zirvede devam ederken yine üç kategoride birinci oldu.

Yalı Çapkını dizisi daha 10 bölüm olmadan zirvede. Dizi reyting rekorları kırarken yurt dışından da diziye teklif yağıyor.

Birsen Altuntaş dizinin reytingleriyle ilgili son bilgileri kişisel internet sitesinde paylaştı.

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir’in başrolde olduğu “Yalı Çapkını” dizisinin yedinci bölümü 4 Kasım Cuma akşamı Star ekranlarında yayınlandı. İzleyicinin yoğun ilgisi ile Yalı Çapkını; her üç kategoride de cuma akşamının en çok izlenen dizisi oldu.

“Yalı Çapkını”nın yedinci bölümü total’de 11.24, AB’de 9.63, ABC1’de 10.60 reytingle cuna gününe damga vurdu.

Yeni bölümde Yusuf’un konakta işe başlaması Ferit’i de Seyran’ı da çok rahatsız etti. Seyran; üniversiteye gitmek istediğini söyleyince Ferit onunla masa tenisi maçı üzerinden iddiaya girdi. Suna, Seyran, Ferit ve Fuat’ın çıktığı yemekte Seyran’ın piyano çalması Ferit’i derinden etkiledi. Gecenin sonunda Suna’nın Ferit’i beklenmedik bir şekilde öpmesi ise şok etkisi yarattı.

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un başrolde olduğu Yalı Çapkını adlı dizide; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak, Umut Gezer gibi isimler yer alıyor.

Yalı Çapkını dizisi Cuma akşamları yayınlanıyor.