Survivor'da yemek krizi çıktı… Resmen İtiraf etti

Survivor'da yemek krizi çıktı… Resmen İtiraf etti

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor programında yemek krizi yaşandı. Program sunucusu ve tv8'in patronu Acun Ilıcalı, Adem Kılıçcı ve ünlüler takımının yiyecek bularak gizlice yediğini açıkladı.

tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor programında büyük bir kriz yaşandı. Yaşanan duruma seyirciler şok olurken en sert tepkiyi ise Acun Ilıcalı gösterdi. Yemek krizinin perde arkasındaki detaylar basını da sarstı. Acun Ilıcalı ise yaşanan bu skandala karşın harekete geçti ve ne yapacağını açıkladı.

TV8 televizyonunun sahibi ve program sunucusu Acun Ilıcalı tarafından yapılan açıklama kısa sürede magazin basınını da salladı.

YEMEK YİYEN YARIŞMACILARA CEZA VERİLECEK! DEVAMI OLMASI DURUMUNDA CEZALARIN ÇOK DAHA AĞIR OLMASI BEKLENİYOR.

Adada gizlice yemek yedikleri ortay çıkan yarışmacı Adem adaya geldiklerinde erzak getiren bir arabadan dolma aldığını ve arkadaşlarına dağıttığını itiraf etti.

Acun Ilıcalı ise Adem'in rahat tavırlarına tepki gösterdi ve aldıkları cezayı açıkladı.


Survivor All Star'ın 22 Nisan Cuma ekrana gelen son bölümündeki konseyde Acun Ilıcalı, ünlüler takımının kural dışı yemek yediğini ifade etti. Söz alan Adem Kılıçcı ise gizlice yemek yediğini itiraf etti.

"ERZAK ARACINDAN DOLMA ALDIM"


Oyun sonrasında adalarına geldiklerinde erzak getiren bir araç gördüğünü söyleyen Adem "Kapıları açıktı içinde dolma gördüm ve aldım. Arkadaşlarıma da dağıttım. 8-10 adet dolma vardı zaten ve onu aldım. Oyunda gelmiştik çok açtık, yemek yapamamıştık. Yağmur olduğu için de ateş yakamamıştık. Planlı bir şey değildi. Sema ve Barış hariç herkes yedi" dedi.

Adem'in rahat konuşmasına tepki gösteren Acun Ilıcalı "Olayı normalleştirme çabanı hayranlıkla izliyorum. Öyle bir anlattın ki kendimi suçlu hissettim. Sanki sizi izci kampına getirdik ve neler olacağından habersizdiniz. Sanki kurallara aykırı uygunsuz bir şekilde, yemek gördüğünüzde yiyebilirsiniz.

Bunu normal gibi anlatıyorsun. Ama bizim de yaptırım yapmamız gayet normal, sizin yemeniz nasıl normalse. Survivor'da bu kadar göze parmak sokar gibi yemek ihlali yapılıyorsa ve ardından bize de dünyanın en normal şeyi gibi anlatılıyorsa biz de cezasını veririz" dedi.

Eski ünlüler takımı yarışmacılarının aldığı cezayı açıklayan Acun Ilıcalı, "Herhangi bir ödül oyununda, ödül gezme üzerine değilse, istedikleri zaman gönüllüler takımı kaybettiği yemek ödülünü yiyebilir. Gönüllüler takımı kaybetse de yemek yiyecek. Bunun hakkaniyetli olanı budur" dedi.

Kaynak: ODA TV