TRT'de yayınlanacak Balkan Ninnisi dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu

TRT'de yayınlanacak Balkan Ninnisi dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu

TRT ekranlarında Balkan Ninnisi ismiyle yeni bir dizi yayınlanacak. Dizinin ana kadrosu belli oldu

Geçtiğimiz günlerde Üsküp Haber'den Sadık Şimşek, TRT ekranlarında yeni bir dizinin yayınlanacağının bilgisini vermişti. Balkan Ninnisi ismiyle yayınlanacak olan dizi için Kuzey Makedonya'nın başkenti Üsküp'te hazırlıklara başlanacağını aktarmıştı.

Bugün ise Balkan Ninnisi dizisinin oyuncu kadrosunda kimlerin olduğu ortaya çıktı. Gazeteci Birsen Altuntaş tarafından yayınlanan bir haberde; Balkan Ninnisiyle ilgili son bilgiler aktarıldı.

Erdal Özyağcılar 2007 ile 2009 yılları arasında yayınlanan unutulmaz proje Elveda Rumeli’nin ardından yine Makedonya’da dizi çekecek. Yapımcılığını Uğur Uzunok ile Yalçın Arı’nın yaptığı diziyi Doğan Ümit Karaca yönetecek. Uğur Uzunok, Nurullah Sevimli, Hamit Işık, Esma Koç ve Nurdan Tufai’nin senaryosunu yazdığı dizinin kadrosu başrol kadın oyuncu hariç belli oldu.

Üsküp’te çekilecek olan dizide Süleyman’ı Erdal Özyağcılar, Neriman’ı Özlem Türkad, Ertan’ı Emre Bey, Gülsüm’ü Gözde Çığacı, Mustafa’yı Süleyman Kara, Daniel’, Hakan Boyav, Gülbahar’ı Deniz Gürkan, Pavel’i Kaan Turgut, Hayati’yi Erman Saban ve Arif’i Sarp Bozkurt canlandıracak. Başrol kadın yıldız için de Jessica May ile görüşülüyor.

Dizinin çekileceği konakta hazırlıklar sürüyor. Aynı zamanda mekan seçimi tamamlandı. Ana kadro belli olurken figüran kadrosu için ise seçimler devam ediyor. TRT'de yayınlanacak olan Balkan Ninnisi dizisinin 'Elveda Rumeli’ dizisi kadar tutup tutmayacağını ise zaman gösterecek.

SADIK ŞİMŞEK instagram: https://instagram.com/gidilesinet