TRT'nin Kasaba Doktoru 2.bölümüyle herkesi çok şaşırttı

TRT'nin Kasaba Doktoru 2.bölümüyle herkesi çok şaşırttı

TRT1 ekranlarında yeni yayınlanmaya başlayan Kasaba Doktoru dizisi ikinci bölümüyle büyük ilgi gördü. Bu durum herkesi şaşırttı

TRT1 ekranlarında yayınlanan Kasaba Doktoru dizisi büyük ilgi gördü. İkinci bölüm itibariyle yükselişe geçen dizi reyting raporlarını da salladı.

Yeni bir Mucize Doktor dizisi mi geliyor?

Son olarak FOX TV ekranlarında Mucize Doktor isimli bir dizi yayınlanmış ve bu dizi fırtınalar estirmişti. Kasaba Doktoru dizisinin de Mucize Doktor dizisi gibi efsane bir dizi olması bekleniyor.

TRT tarafından büyük umutlarla başlatılan Kasaba Doktoru dizisi büyük ilgi görmeye başladı. Kadrosunda iddialı isimlerin yer aldığı dizi yayınlanan ikinci bölüm sonrasında sosyal medyada da gündem olmayı başardı.

Medyafaresi.com'un haberine göre; TRT 1’in yeni dizisi ‘Kasaba Doktoru’ 15 Nisan Cuma akşamı merakla beklenen ikinci bölümüyle ekranlara geldi. Farklı hikayesi, ilgi çekici karakterleri ve zengin oyuncu kadrosu ile büyük ilgi gören dizi, #Kasaba Doktoru etiketiyle sosyal medyanın gündeminde yer aldı.

KASABA DOKTORUNUN İKİNCİ BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

6250549b86b2471838692698-001.jpg

‘Kasaba Doktoru’nun ikinci bölümünde Hakan, Leyla’yı acil olarak ameliyata aldı. Operasyona giren Ömer aşık olduğu kadının sakat kalmaması için uğraş verirken, operasyonu ustaca götüren Hakan Hoca’nın ne kadar yetenekli bir cerrah olduğuna ve ekibiyle uyumuna şahit oldu.

ÖMER'İN BÜYÜK AŞKI

Ömer bir an olsun Leyla’nın başından ayrılmadı. Yaptığı hatanın farkında olan Leyla ise operasyondan daha güçlü olarak çıktı. Hakan Hoca, Leyla’nın göreve dönebilmesi için kapsamlı bir psikolojik rapor talep etti. Leyla vakit kaybetmeden işine dönme konusunda ısrarcı olunca Hakan Hoca’nın tepkisi sert oldu.

İHSAN'IN ÖMER HEYECANI

Ömer’in dönem birincisi olduğunu duyan İhsan, Ömer’i hastaneden kaçırmamak için seferber oldu. Özel Uluçınar Hastanesi’nden kurtulmak için gün sayan Ömer’in beklediği telefon nihayet Doktor Bülent’ten geldi. Bülent, Yalçın Hoca ile bir buluşma ayarladığını Ömer’in eski hastanesine dönmesi için bir fırsat olduğunu söyledi. Ancak Ömer, acil servise gelen hastaları yüzüstü bırakmayıp buluşmaya gitmedi.

Hakan hastanenin yıllardır çözülemeyen birçok sorunu için üst yönetimin Başhekim Turgut’u oyaladığını anlayınca olaya bizzat el attı. Hakan kendi tarzıyla durumu çözmeye çalışırken mutfakta çıkan yangın nedeniyle herkes büyük bir tehlike atlattı. Bu sırada acile yaralıların gelmesiyle bir anda ortalık karıştı. Yanık vakaları için Leyla’nın uzaktan Ömer’e destek olması Hakan Hoca’nın gözünden kaçmadı.

624c3146e4bfdd1f4490f9ec.jpg

Ömer, Leyla ve Hakan Hoca arasındaki gerilime müdahale etmek isterken tüm hastane grubun başında olan Erol Bey sadece Ömer’i değil tüm ekibin hayatını değiştirecek bir teklifle çıkageldi.

KASABA DOKTORU DİZİSİNİN KADROSUNDAKİ İSİMLER KİM?

Kasaba Doktoru’nun zengin oyuncu kadrosunda Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş, Hazal Subaşı, Sinan Albayrak, Barış Yıldız, Özgün Karaman, Sinan Demirer, Tarık Uğur Özenbaş, Barış Yalçın, Özgür Cem Tuğluk, Alptekin Ertürk, Sultan Ulutaş, Fatih Yücebağ ve Vildan Atasever yer alıyor.

doktoru202.jpg

Kasaba Doktoru dizisinin kadrosunda en çok dikkat çeken oyuncu kuşkusuz Star TV ekranlarında yayınlanan Menajerimi ara dizisiyle büyük bir beğeni toplayan Deniz Can Aktaş oldu.

Deniz Can Aktaş bu dizide Barış karakterine hayat vermiş ve büyük bir ilgi görmüştü. Dizi final yapınca herkes çok üzülmüş ve Deniz Can Aktaş'ın yeniden setlere döneceği tarihi büyük bir merakla bekliyorlardı.

Neyse ki Deniz Can Aktaş hayranları daha fazla beklemeden TRT1 ekranlarında yayınlanan Kasaba Doktoru dizisiyle rahat bir nefes aldılar. Deniz Can Aktaş'ın yer aldığı Kasaba Doktoru henüz iki bölüm yayınlanmasına rağmen büyük ilgi görmeyi çoktan başardı bile.

KASABA DOKTORU HANGİ GÜNLER YAYINLANIYOR?

‘Kasaba Doktoru’ her Cuma günü saat 20.00’de yeni bölümüyle TRT 1’de