Türkiye'den ayrılmıştı. Halit Ergenç yeni diziyle geri dönüyor

Türkiye'den ayrılmıştı. Halit Ergenç yeni diziyle geri dönüyor

Kısa bir süre önce yurt dışına yerleşen Halit Ergenç yeni dizisiyle setlere dönüyor

Kısa bir süre önce Türkiye'den yurt dışına yerleşen Halit Ergenç yeni diziyle setlerin tozunu attıracak. Başarılı oyuncunun yeni dizisinde Melis Sezen'de yer alıyor. Dijital bir platformda yayınlanacak dizi için oyuncu seçimleri de devam ediyor. Ayrıca dizinin şimdilik ilk sezon onayı aldığı tutması durumunda ise yeni sezonların olacağı konuşuluyor.

Halit Ergenç'in yeni diziyle ilgili bilgiler de gelmeye başladı.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Türkiye'nin önde gelen 15 yıldız ismiyle sözleşme yapan platform yakında dünyanın dört bir yanında görkemli bir lansman filmi çekecek. Bu dev isimlerin çekeceği projeler de tek tek belli oluyor.


Halit Ergenç’in Disney Plus’ta yayınlanacak olan dizisinin adı: Nomen… Projenin yapımcısı ise Fatih Aksoy. Senaryosunu Zafer Külünk’ün yazdığı diziyi Fatih Kızılgök yönetecek.

Distopik bir hikayesi olan dizide Halit Ergenç’in rol arkadaşlarından biri belli oldu. Sadakatsiz dizisiyle adını duyuran Melis Sezen 'Nomen'in kadrosuna katıldı.

51 yaşındaki Halit Ergenç, adını tüm dünyaya Binbir Gece dizisiyle duyurmuştu. O diziden sonra yıldızı iyiden iyiye parlayan Halit Ergenç şimdiye kadar çok sayıda dizi ve filmde başrol oyuncusu olarak yer almıştı.

Halit Ergenç'in yeni dizinin çekimleri biter bitmez tekrar İngiltere'ye geri döneceği konuşuluyor.