Ünlü ismin Başı fena halde dertte! Reynmen'e 4 milyonluk icra takibi

Ünlü ismin Başı fena halde dertte! Reynmen'e 4 milyonluk icra takibi

Sosyal medyanın en ünlü isimlerinden biri olan Reynmen lakaplı sosyal medya fenomeni Yusuf Aktaş hakkında yaklaşık 4 milyonluk icra takibi başlatıldığı öğrenildi.

Reynmen son dönemin en popüler isimlerinden biri. Özellikle sosyal medya üzerinde en çok takip edilen ve beğenilen isimlerden biri olan Reynmen şu günlerde baya dertli. İddialara göre Reynmen hakkında rekor denilecek düzeyde bir icra takibi başlatıldı.

TV 100'ün haberine göre Riba Events adlı organizasyon şirketinin sahibi Rıza Cerit, 23 Eylül 2019’da 500 bin Euro karşılığı 10 konserlik turne anlaşması yaptığı Reymen’e dava açmıştı. Cerit, Reynmen’e 200 bin Euro ödeme yapıldığını ancak pandemi nedeniyle konserler gerçekleşmeyince parayı geri istedikleri halde alamadıklarını açıkladı.

Davayla ilgili son gelen haberlere göre mahkeme yargılama masraflarının ve 200 bin euronun yıllık dövize uygulanan en yüksek faiziyle Rıza Cerit’e ödenmesine karar verdi. Cerit, avukatı Eda Salman aracılığıyla 3 milyon 894 bin 378 TL’lik icra takibi başlattı. Reynmen tebligat eline ulaştıktan 7 gün içerişinde ödeme yapmak zorunda…

Ödeme yapılmadığı sürece ödeme tutarının miktarı da artacak.

Reynmen konuyla ilgili olarak herhangi bir açıklama yapmadı.