Yargı dizisinde başroldü.. Pınar Deniz'den seyirciyi üzen haber! Sete ara verdi

Yargı dizisinde başroldü.. Pınar Deniz'den seyirciyi üzen haber! Sete ara verdi

Yargı dizisinden ayrılacağı konuşan Pınar Deniz'in sete ara vermesi Kanal D seyircilerinde şaşkınlık yarattı

Pazar akşamları yayınlanan Yargı dizisinde Ceylin karakterine hayat veren Pınar Deniz'in son bir kaç gündür diziden ayrılacağı konuşuluyordu.

Sete ara verdiği öğrenilen Pınar Deniz'in tatile çıktığı öğrenildi.

Akşam'da yer alan habere göre; Yargı dizisindeki sete ara veren Pınar Deniz köpeğiyle birlikte tatile çıktı. Tatil fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından da paylaşan Pınar Deniz çok sayıda hayranını üzdü.

AYRILACAK İDDİALARI DOĞRU OLABİLİR

Magazin kulislerindeki iddialara göre Pınar Deniz'in Yargı dizisinden ayrılacağı iddiaları doğru olabilir. Pınar Deniz'in sete ara vermiş olması da bunun bir işareti olarak gösteriliyor. Yayınlanan son bölümde Pınar Deniz'in hayat verdiği Ceylin karakteri babasıyla ilgili tüm gerçekleri Öğrenmiş ve Ilgaz'la yollarını tamamen ayırmıştı.

Kanal D'de ekrana getirilen Yargı dizisinde Ceylin karakterine hayat veren Pınar Deniz, başarılı oyunculuk performansıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Sosyal medyayı aktif kullanan Pınar Deniz, son paylaşımı ile adından söz ettirdi.

Kendisi gibi oyuncu olan Yiğit Kirazcı ile ayrılık kararı alması ile magazin gündemine bomba gibi düşen güzel oyuncu Deniz, Yargı dizisi setine ara verdi. Ünlü oyuncu, köpeğiyle tatile çıktı.

Köpeği ile çekildiği kareyi takipçileri ile paylaşan Deniz, "Kuzu ile ilk tatilimize çıkmışızdır. Çantamın fermuarı hep açıktır çünkü serseri serbest stilim." notunu düştü. Deniz'in paylaşımı beğeni yağmuruna tutuldu.

İşte Pınar Deniz'in tatilinden kareler;

pinar-deniz-2-14042022f6555477.jpg