İş dünyasının başarılı ismi Ali Oruç'un yeni projesi

İş dünyasının başarılı ismi Ali Oruç'un yeni projesi

İş dünyasının başarılı ismi Ali Oruç, aldığı ödüllerle de atılımlarını taçlandırmayı başarmış durumda. Ali Oruç'un yeni projesi oldukça ses getirecek türden oldu

İş dünyasının başarılı ismi Ali Oruç, aldığı ödüllerle de atılımlarını taçlandırıyor. Ünlü iş adamı Ali Oruç, Milli enerji içeceğimiz “DİRİLİŞ” ile gündeme oturmasıyla birlikte, markasını zirveye taşımanın projelerini yapıyor.

İş dünyasındaki değerini ve saygınlığını yaptığı projeler ve atılımlarla güçlendiren Ali Oruç, Enerji içeceği markası için belki de bu güne kadar cesaret edilememiş ve projelendirilememiş bir reklam filmi için hazırlanıyor.

Magazin dünyasının saygınlığını korumuş ve işlerinde önemli isimler olan kişileri ve eşlerini aynı reklam filminde bir araya getirmeyi hedefleyen Ali Oruç “ Sanatlarına hayran olduğum evlilikleriyle de başarıları yanında düzgün yaşantılarını da gösteren Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer, Kenan İmirzalıoğlu ve eşi Sinem Kobal, Tolga Sayışman ve eşi Almeda Abazi gibi kıymetli isimleri imkânlarımız el verdiği takdirde aynı projede bir araya getirmek ve bunun başarısının gururunu yaşamak istiyorum” dedi. İş dünyasındaki cesur atılımlarıyla adından övgüyle bahsettiren Ali Oruç, belirlediği isimlerle temasa geçmeden önce çekeceği reklam filminin senaryosunu oluşturmak için görüşmelerini sürdürüyor.