Akyaşam Yönetim Hizmetleri’nde üst düzey atama

Akyaşam Yönetim Hizmetleri’nde üst düzey atama

Akiş GYO A.Ş'nin iştiraklerinden, Akasya ve Akbatı AVM projelerinin yönetimini üstlenen Akyaşam Yönetim Hizmetleri A.Ş.'de üst düzey bir atama gerçekleşti.

İSTANBUL, (DHA) - Akiş GYO A.Ş'nin iştiraklerinden, Akasya ve Akbatı AVM projelerinin yönetimini üstlenen Akyaşam Yönetim Hizmetleri A.Ş.'de üst düzey bir atama gerçekleşti. Zehra Tümkaya, Genel Müdürlük görevini üstlendi.

Kariyerine Deutsche Annington'da Portföy Yönetimi departmanında yönetici olarak başlayan Zehra Tümkaya, 2008 yılında Türkiye'de Alman yatırımcı firmasında AVM yönetiminde görev aldı. 2010-2014 yılları arasında AVMMFI Partners'da sırasıyla AVM Müdürü ve sonrasında AVM Bölge Müdürü olarak çalışan Tümkaya Türkiye'nin birçok şehrinde bulunan AVM'lerin açılışını ve yönetimini sürdürdü. 2015 yılı itibarıyla da Jones LangLasalle (JLL) Türkiye şirketinde Bölge Direktörü olarak kariyerine devam etti. Tümkaya ayrıca ECE Türkiye'de Alışveriş Merkezi Müdürü olarak çalıştı.

16 Ocak 2023 tarihinden itibaren Akyaşam Yönetim Hizmetleri A.Ş. Genel Müdürü olarak görevine başlayan Zehra Tümkaya, J.W.v. Goethe Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni 2001 yılında tamamladı. Zehra Tümkaya Almanca, İngilizce ve Fransızca konuşmaktadır.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı