BingX, standart vadeli işlemlerde ABD hisse senetlerini desteklemeye başladı

BingX, standart vadeli işlemlerde ABD hisse senetlerini desteklemeye başladı

Kripto borsası BingX, ABD hisse senetlerini standart vadeli işlemlerde sunmaya başladı.

İSTANBUL, (DHA)- Kripto borsası BingX, ABD hisse senetlerini standart vadeli işlemlerde sunmaya başladı. Geleneksel Finansı ve Blokzincir teknolojilerinin birleştirildiği bu yeni özellik ile modern ve kullanıcı dostu bir ticaret deneyimi sunmak hedefleniyor.

BingX Halkla İlişkiler ve İletişim Direktörü Elvisco Carrington, konuyla ilgili şöyle konuştu:

"ABD hisse senetleri için standart vadeli işlemler sunan ilk borsa olmaktan gurur duyuyoruz. İnsanları bu hizmeti denemeye ve BingX'in kapsayıcı faydalarını deneyimlemeye davet ediyoruz. Bu yeni özelliğin, yatırımcıların işlem seçeneklerini geliştirmelerine ve daha çeşitlendirilmiş bir yatırım portföyü oluşturmalarına yardımcı olacağına inanıyoruz. Bu sadece bir başlangıç. Amacımız, kullanıcılarımıza en iyi alım satım deneyimini sağlamaktır. Finansal ürün ve hizmet yelpazemizi yenilemeye ve genişletmeye devam edeceğiz."

BİNGX, VADELİ İŞLEMLER ARASINDA GEÇİŞ YAPMA İHTİYACINI ORTADAN KALDIRIYOR

Gelişmeye ilişkin şirketten yapılan yazılı açıklamada ise şu bilgilere yer verildi:

"Hisse senedi vadeli işlemleri için minimum marj gereklilikleri, standart vadeli işlemler ile uyumlandırılıp düşük sermayeli kullanıcılar için daha erişilebilir hale getirildi. BingX standart vadeli işlemlerinde tüm fonları yöneterek, kripto ve kripto olmayan vadeli işlemler arasında geçiş yapma ihtiyacını ortadan kaldırmaktadır.

BingX Copy Trade özelliğinde de kullanıcılarının bu yeni özellikten yararlanabilmesi için başarılı trader'ların takibine olanak sağlamaktadır. Artık Tesla (TSLA), Alphabet (GOOG), Amazon (AMZN), Apple (AAPL), Bed Bath & Beyond (BBBY), Intel (INTC), Microsoft (MSFT), LYFT (LYFT), Palantir (PLTR), Ford Motor (F) ve Fastly (FSLY) gibi en çok rağbet gören ABD hisseleri için BingX kullanıcıları rahatlıkla işlem açabilecek ve ek olarak yakında daha fazla hisse senedinin platforma eklenmesi bekleniyor.

BingX'in özelliği, yatırımcıların belirli bir zamanda önceden belirlenmiş bir fiyattan alıp satarak popüler ABD hisse senetlerinin gelecekteki değeri hakkında tahmin etmesine olanak tanır. Geleneksel menkul kıymet komisyoncularının aksine BingX, kullanıcıları karmaşık hesap açma prosedürlerinden kurtarır ve hızlı ve kullanışlı bir ticaret arayüzü ile süreci basitleştirir."

Kaynak: Demirören Haber Ajansı