Garanti BBVA'dan yeni emeklilere hoş geldin paketi

Garanti BBVA'dan yeni emeklilere hoş geldin paketi

Garanti BBVA, emekli maaşını taşıyanlara 8.500 TL'ye varan ödül fırsatı sunduğunu açıkladı.

İSTANBUL, (DHA) - Garanti BBVA, emekli maaşını taşıyanlara 8.500 TL'ye varan ödül fırsatı sunduğunu açıkladı. Yazılı açıklamada, EYT'li olup prim borcu olanların ise avantajlı faiz oranlarıyla EYT kredisi kullanarak hemen emekli olabildiği aktarıldı. Ayrıca emekli maaşını taşıma ve yeni müşteri olmak gibi işlemler şubeye gitmeden Garanti BBVA Mobil'den yapılabildiği ifade edildi.

Emekli maaşını Garanti BBVA'ya taşıyanlar 7.500 TL'ye varan nakit promosyona ek, kredi kartları ile 500 TL harcamaya 1.000 TL bonus fırsatından yararlanabiliyor. Garanti BBVA, 3.500 TL'ye kadar emekli maaşı alanlara 4.500 TL, 3.500 TL-7.500 TL arasında emekli maaşı alanlara 5.250 TL, 7.500 TL-10.000 TL arasında emekli maaşı alanlara 6.750 TL, 10.000TL ve üstünde maaş alan emeklilere ise 7.500TL nakit promosyon avantajı sunuyor.

SSK veya BAĞ-KUR'dan emekli olacaklar e-Devlet üzerinden ulaşabilecekleri "Tahsis Talep ve Beyan Taahhüt" belgesinde, Emekli Sandığı'ndan emekli olacaklar ise emeklilik dilekçelerinde Garanti BBVA'yı seçerek promosyon imkânlarından kolayca yararlanabiliyor. Maaşını Garanti BBVA'ya taşımak isteyen emekliler ise Garanti BBVA Mobil veya e-Devlet üzerinden işlemlerini kolayca yerine getirebiliyor.

Emekli maaşını Garanti BBVA'dan alan emekliler internet ve mobil şubelerden gerçekleştirecekleri havale ve hafta içi saat 16:00'ya kadar yapacakları EFT işlemleri için ücret ödemiyor. Ayrıntılı bilgiye bankanın şubelerinden ve internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Promosyon avantajından yararlanmak için son başvuru tarihi ise 31 Mart 2023.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı