İş Bankası, Süper POS kampanyasını duyurdu

İş Bankası, Süper POS kampanyasını duyurdu

Türkiye İş Bankası, ödeme sistemlerine yönelik çeşitliliğini artırmaya devam ediyor.

İSTANBUL, (DHA) - Türkiye İş Bankası, ödeme sistemlerine yönelik çeşitliliğini artırmaya devam ediyor. Bankanın ödeme sistemleri alanındaki iştiraki MOKA ile yaptığı iş birliği kapsamında, farklı bankaların kredi kartlarına da taksitli satış yapabilme imkânı İşCep'ten ve Ticari İnternet Şubesi'nden banka müşterilerinin hizmetine sunuluyor.

Banka müşterileri, İşCep'ten ve Ticari İnternet Şubesi'nden 7/24 kolayca başvuru yapabilecekleri Süper POS kampanyası ile ödeme alma ihtiyaçlarını Moka Ödeme Kuruluşu hizmeti ile tek bir POS'tan karşılayabilecek. Müşteriler ayrıca aylık POS kullanım ücreti ödemeden, uygun koşullarla tek çekim ve farklı bankaların kredi kartlarına 12 aya kadar taksitli satış yapabilecek.

ÜYE İŞYERLERİ E-TİCARET SİTESİ OLSUN VEYA OLMASIN ÖDEMELERİ KOLAYCA ALABİLİYOR

Kampanyaya ilişkin bankadan yapılan yazılı açıklamada, "Süper POS kampanyası ile e-ticaret sitesinden satış yapan üye işyerleri, sanal POS çözümünden faydalanarak hızlı ve kolay entegrasyon ile hemen ödeme almaya başlıyor. E-ticaret sitesi olmayan üye işyerleri ise linkle ödeme alma çözümü üzerinden ürettikleri linki, SMS veya e-posta aracılığıyla müşterileri ile paylaşarak kolayca ödeme alabiliyorlar. Süper POS kampanyasından faydalanmak isteyen ancak henüz İş Bankası müşterisi olmayan esnaf ve gerçek kişi tacirler ise telefonlarına yükleyecekleri İşCep uygulaması üzerinden görüntülü görüşme ile şubeye uğramadan kolayca banka müşterisi olup Süper POS kampanyasına başvuru yapabiliyor" bilgilerine yer verildi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı