Kripto para borsasından 10. yıla özel çekiliş

Kripto para borsasından 10. yıla özel çekiliş

Küresel kripto para borsası Gate, 10'uncu yılında kullanıcılarına özel bir dizi çekiliş ve etkinlik düzenliyor.

İSTANBUL, (DHA)- Küresel kripto para borsası Gate, 10'uncu yılında kullanıcılarına özel bir dizi çekiliş ve etkinlik düzenliyor. Bu kapsamda tasarlanan etkinliklerle Lamborghini marka lüks spor otomobilin de yer aldığı çekilişte spor ekipmanları, kahve seti, tişört, kupa, madalya gibi promosyon ürünler de kullanıcılara hediye edilecek.

Küresel kripto para borsaları arasında ilk 10'da yer alan ve 224 ülkeden 13 milyonu aşkın kullanıcıya ev sahipliği yaptıklarını belirten Gate Türkiye İş Geliştirme Müdürü Didem Gülyuva, "Kriptonun gelişimine 10 yıllık katkısı bulunan Gate.io, kendisine güvenen kullanıcılarını ödüllendirmek için 10. yılında dikkate değer etkinliklere imza atıyor. Çekilişe katılan Gate.io kullanıcılarından biri, Lamborghini marka lüks spor otomobilin sahibi olacak. 10'uncu yıl için hazırladığımız internet sitesini ziyaret eden ve Gate.io'ya dair anılarını, kampanya etiketini kullanarak özetleyen kullanıcılarımız, 10. yıla özel ürünler kazanma şansı yakalıyor. 20 Haziran'a kadar devam edecek kutlamalar kapsamında Gate kullanıcılarını ayrıca, oyun ve yarışmalar, AirDrop'lar, sınırlı süreli teklifler ve çok daha fazlası bekliyor" ifadelerini kullandı.

"WEB3'E GEÇİŞ BİR BUTONLA MÜMKÜN"

2022'nin kripto para piyasaları açısından hem küresel ekonomik koşulların, hem de endüstrideki iflasların etkisiyle zor bir yıl olduğunu hatırlatan Gate Türkiye İş Geliştirme Müdürü Didem Gülyuva, değerlendirmelerini şu ifadelerle sonlandırdı:

"Kripto para piyasalarındaki pek çok dalgalanmaya şahit olsak da 2013'ten bu yana istikrarlı ve güvenilir bir dijital varlık platformu olarak tüm bu dönemleri sorunsuz geçirdik. Kullanıcıların beklentilerini karşılayan bir borsa olarak her yıl farklı yatırımcı kesimlerinin ihtiyaçlarına hitap eden vadeli işlemler, spot, marj, ETF, Wealth gibi çözümlerimizi duyurduk. Strateji kopyalama gibi özelliklerimizle kripto para piyasalarına girişi her seviyeden yatırımcı için kolaylaştırırken, son güncellememizle cüzdanları, zincir arası işlemleri, NFT ve merkeziyetsiz uygulamaları içeren Web3'e geçişi de bir butonla mümkün kıldık. Tüm bunları yaparken, küresel problemlere de sessiz kalmadık ve blokzinciri teknolojilerini Gate Charity aracılığıyla çözüme dönüştürdük. Sadık kullanıcı tabanımızla önümüzdeki 10 yılda da dünyanın ilk 10 borsası arasında yer almayı sürdüreceğiz."

Kaynak: Demirören Haber Ajansı