Toptan tekstil markaları Senart Fashion Mall’da toplanıyor

Toptan tekstil markaları Senart Fashion Mall’da toplanıyor

Tekstil sektörünün toptancı markaları Zeytinburnu'ndaki yeni merkezde bir araya geliyor.

İSTANBUL, (DHA) – Tekstil sektörünün toptancı markaları Zeytinburnu'ndaki yeni merkezde bir araya geliyor. Toptancı markaları İstanbul'un ticaret merkezi Zeytinburnu'nda buluşturmaya hazırlandıklarını söyleyen Senart Gayrimenkul Genel Müdürü Haşim Taş, "Zeytinburnu Beştelsiz Mahallesi'nde yer alan, açılışını 2 Aralık'ta gerçekleştirdiğimiz projemizle 21 ila 60 metrekare aralığında farklılık gösteren özel depolu 50 işyerini aynı alanda topluyoruz. Böylece, tekstil sektörüne mağaza ve deponun tek noktadan yönetimi konusunda çözüm sunuyoruz" dedi.

"Hız kesmeden devam eden projemiz, Zeytinburnu bölgesi ve tekstil piyasasının kalkınması açısından kritik bir önem taşıyor" diyen Senart Gayrimenkul Genel Müdürü Haşim Taş, "Projemizin hem bölgeye hem de toptan tekstil sektörüne çok yönlü katma değer sağlayacağını söyleyebiliriz. Gerek lokasyon gerek kent meydanı ve sosyal imkanları ile sadece sektör değil, çevre halkın da ilgisini içine çeken bütüncül ve faydalı bir proje yaratıyoruz. Geniş ziyaretçi kitlesi hedeflediğimiz projemiz, lokasyonuyla hem toplu taşıma hem de özel araçla gelecekler için çok uygun. Merkezimiz, tramvay durağına, Zeytinburnu metro durağına, E-5 karayolu ve sahil yoluna olan yakınlığıyla avantajlı bir konuma sahip. Ayrıca projemizin tasarımı öncesinde bir ilke imza attık. Farklı lokasyonlardan yüzlerce sektör temsilcisinin taleplerini dinledik. Böylece projede bir tekstil merkezinde ihtiyaç duyulabilecek tüm detaylara yer veriyoruz. Yurt içi ve yurt dışı ayda binlerce müşteriye hizmet verecek olan Senart Fashion Mall, ihracatımıza yıllık 2 milyar TL katkı sağlayacak" ifadelerini kullandı.

4 BİN METREKARE KAPALI PAZAR ALANI BULUNUYOR

Taş, projenin avantajlarını şu sözlerle paylaştı:

"Sektör temsilcilerinin talepleri doğrultusunda projede yüksek tavanlı asansörler, otopark alanları, eczane, döviz bürosu gibi alternatif çözümlere yer verdik. 4 bin metrekare kapalı pazar alanı bulunan projede 263 araçlık otopark, bisiklet parkları, 7 adet araç şarj istasyonu, mescit, bebek bakım odası, engelli asansörleri bulunuyor. Bin 500 metrekarelik yeşil alanıyla projenin sadece iş merkezi değil, yaşam alanı şeklinde de kullanılmasını amaçlıyoruz. Ayrıca, merkezimizde konumlanacak markaların bilinirliğinin artırılması için dış cepheye 3 boyutlu, bin 400 inç büyüklüğünde, hareketli LED ekran yerleştirdik. Tüm bu avantajlardan faydalanmak isteyen markalar için kiralama dönemi başladı."

Kaynak: Demirören Haber Ajansı