Trendyol Star Ödülleri’nin aralık ayı sahipleri belli oldu

Trendyol Star Ödülleri’nin aralık ayı sahipleri belli oldu

Trendyol, platformundaki satıcıları ödüllendirmeye devam ediyor. Her ay düzenlenen Trendyol Star Ödülleri'nde aralık ayının "En İyi Kampanya Yönetimi"...

İSTANBUL, (DHA) - Trendyol, platformundaki satıcıları ödüllendirmeye devam ediyor. Her ay düzenlenen Trendyol Star Ödülleri'nde aralık ayının "En İyi Kampanya Yönetimi" ödülünü Ankaralı marka DKS Store, "En Çok Öğrenen" ödülünü Denizlili marka Koztepe Çiftliği aldı.

Ödül töreni, Trendyol'un satıcılarının işlerini geliştirmelerine, büyütmelerine ve çok daha fazla müşteriye ulaşmalarına destek olmak amacıyla bilgi ve deneyimlerini paylaştığı Online İş Ortağı Buluşmaları kapsamında gerçekleşti.

Aralık ayında Denizli, Ankara ve İstanbul'dan altı satıcı ödüle layık görüldü. "En İyi Operasyon" ödülünü istanbullu marka Lina Home, "En Hızlı Büyüme" ödülünü ise İstanbullu marka Weise Store aldı. Denizlili Koztepe markası ise "En Çok Öğrenen" ödülüne layık görüldü. "En İyi Müşteri Deneyimi" ödülünün sahibi İstanbullu Madam BB olurken, "En Aktif Satıcı Paneli Kullanıcısı" ödülünün sahibi İstanbullu Goldmaster markası oldu. "En İyi Kampanya Yönetimi" ödülünü ise Ankaralı marka DKS Store aldı.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı