Türkiye ile Azerbaycan arasında para transferi iş birliği

Türkiye ile Azerbaycan arasında para transferi iş birliği

Para transferi şirketi PayPorter, Azerbaycan'da faaliyet gösteren Kapital Bank ile iş birliği yaptı.

İSTANBUL, (DHA) - Para transferi şirketi PayPorter, Azerbaycan'da faaliyet gösteren Kapital Bank ile iş birliği yaptı. İş birliği kapsamında 100 bin TL'ye kadar olan para transferlerinde 15 TL ücret ile gönderim imkanı olacak.

Dünya genelinde 200'e yakın ülkeye, Türkiye'deki 450'ye yakın temsilci noktasından ve kuikpara mobil uygulaması üzerinden para transferi hizmeti veren PayPorter, iş ortakları arasına Kapital Bank'ı da ekledi.

Müşterilerine yurt içi ve yurt dışı para transferi, fatura ödeme gibi ödeme işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirme fırsatı sunan PayPorter, Kapital Bank ile gerçekleştirdiği iş birliğiyle Azerbaycan'daki Kapital Bank "birbank" cüzdanlarına yüz bin TL'ye kadar sadece 15 TL ücretle para gönderim imkanı sağlıyor.

PayPorter ile Azerbaycan "birbank" cüzdanlara para göndermek isteyenler gönderim işlemlerini TL bazında gerçekleştirirken, alıcı cüzdanına AZN olarak yansıyacak.

Payporter şirketinden yapılan yazılı açıklamaya göre yeni yılda da müşterilere yenilikçi çözümler sunulmaya devam edileceği belirtildi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı