Türkiye- Portekiz JETCO protokolü imzalandı

Türkiye- Portekiz JETCO protokolü imzalandı

TİCARET Bakanı Mehmet Muş ile Portekiz Dışişleri Bakanı Joao Gomes Cravinho, iki ülke arasındaki Ekonomik ve Ticari Ortaklık Komitesi (JETCO) protokolünü...

Şaduman TÜRKAY/ANKARA, (DHA)- TİCARET Bakanı Mehmet Muş ile Portekiz Dışişleri Bakanı Joao Gomes Cravinho, iki ülke arasındaki Ekonomik ve Ticari Ortaklık Komitesi (JETCO) protokolünü imzaladı.

Bakan Muş, Portekiz Dışişleri Bakanı Joao Gomes Cravinho ile bakanlıkta bir araya geldi. Bakan Muş ile Bakan Cravinho, ikili ve heyetler arası görüşmenin ardından Türkiye-Portekiz Ekonomik ve Ticaret Ortaklık Komitesi 4'üncü Dönem Toplantısı'na katıldı. Basına kapalı gerçekleştirilen toplantının ardından iki bakan JETCO protokolünü imzaladı.

Bakan Muş, toplantıya ilişkin Twitter'daki hesabından yaptığı açıklamada, "Portekiz Dışişleri Bakanı Sayın Joao Gomes Cravinho'nun katılımıyla Türkiye-Portekiz Ekonomik ve Ticaret Ortaklık Komitesi 4'üncü Dönem Toplantısını gerçekleştirdik. İkili ticari ve ekonomik ilişkilerimizi bütün boyutlarıyla ele aldık ve JETCO Protokolünü imzaladık" dedi. (DHA)

FOTOĞRAFLI

Kaynak: Demirören Haber Ajansı