Yeni yılda Boyner’den ihtiyaç sahipleri için ‘Askıda İyilik’ paketleri

Yeni yılda Boyner’den ihtiyaç sahipleri için ‘Askıda İyilik’ paketleri

Boyner, "İyiliğin modası geçmez" mottosuyla yeni yılda da "Askıda İyilik" paketlerini devreye soktu.

İSTANBUL, (DHA)- Boyner, "İyiliğin modası geçmez" mottosuyla yeni yılda da "Askıda İyilik" paketlerini devreye soktu. Boyner'den yapılan her alışverişe eklenebilen "Askıda İyilik" paketleri, Lokman Hekim Sağlık Vakfı aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.

Boyner, yeni yıla sayılı günler kala "Askıda İyilik" projesi kapsamında ihtiyaç sahipleri için hazırlanan iyilik paketlerini satışa sunuyor. Proje sayesinde Lokman Hekim Sağlık Vakfı iş birliği ile 2016'dan bu yana 55 bini aşkın iyilik paketini ihtiyaç sahiplerine ulaştırmış olmanın mutluluğunu yaşayan Boyner, bu sene de geleneği bozmayarak iyiliğin hediye edilmesine aracı oluyor.

"BOYNER DESTEK OLUYOR, MUTLULUK ÇOĞALIYOR"

'Askıda İyilik" paketleri alt ve üst giyimden oluşuyor ve yeni yıl öncesi Lokman Hekim Sağlık Vakfı aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor. Satın alınan 75 TL değerindeki her "Askıda İyilik" paketi için Boyner de aynı miktarda katkıda bulunuyor.

'Askıda İyilik" ile yeni yılda çocukların ve ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmek ve kalplere sıcacık bir dokunuş yapmak isteyenler Boyner mağazalarından, boyner.com.tr'den ve Boyner uygulamasından yapılan alıverişlerine bu paketleri ekleyebiliyor.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı